suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 6:14 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: śr sty 12, 2011 10:12 am 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: ndz maja 09, 2010 5:38 pm
Posty: 76
Lokalizacja: Gniewowo/3M
Witajcie,
Odszczekuję, co kiedyś napisałem. Jednak trzeba furę podnieść. Powiesiłem się w zwykłej zaspie (znów ta miarka z samuraja w oczach) i doszedłem do wniosku, że tak nie powinno być :D
Pytanie mam takie: jak podchodzą diagności w stacjach kontroli pojazdów do przeróbek liftowych np. dystansów nad amortyzatorami, odwróconego mocowania amorków z przodu, dystansów na wał i sierżanta.
Pytanie szczególnie do Trójmiejskiej braci, szczególnie jednego kolegi z Rumii :wink:
pozdrawiam
piwo

_________________
Pozdrowienia z kaszubskiej kniei
piwo
--------------------
biała jak śnieg vitara '99- NA SPRZEDAŻ
Jest xj 1988


Na górę
Post: śr sty 12, 2011 10:38 am 
Offline
5" - nadszyszkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt sty 04, 2008 7:27 pm
Posty: 3382
Lokalizacja: Koleczkowo
piwo8 pisze:
Pytanie mam takie: jak podchodzą diagności w stacjach kontroli pojazdów do przeróbek liftowych np. dystansów nad amortyzatorami, odwróconego mocowania amorków z przodu, dystansów na wał i sierżanta.
Pytanie szczególnie do Trójmiejskiej braci, szczególnie jednego kolegi z Rumii :wink:
pozdrawiam
piwo
Nijak nie podchodzą, jak nie masz jakiejś rzeźby udziwnionej. Mam wymienione springi z przodu i tyłu, odwrócone mocowania z przodu, zmienione amory z tyłu, dystans na wał, większe niż fabryczne opony, kangura bez papieru na niego i takie tam podstawowe historie -i nawet nikt się nie zająknął na ten temat. Ale wszystko wygląda "normalnie".

Jedyne co, to musisz dobrze wyregulować regulator siły hamowania tyłu (przy sierżancie), bo to na przeglądzie wyjdzie -> po lifcie stracisz hamulce na tył jak nic tam nie poprawisz.

Ja z czystej nadgorliwości demontuję dodatkowe oświetlenie przed przeglądem, po co dawać powód do marudzenia?

Skoro kolega z 3miasta, to ... jeżdżę na stację TOS na ul Hutniczej w Gdyni ... tam sprawdzają wszystko dokładnie, włącznie z p-mgielnymi :wink: ale z drugiej strony nie są zbyt czepialscy i jak brakuje żarówki, czy coś, to nie robią z tego powodu dramatu.

_________________
była Vitara, teraz 2 inne Suzy w domu :)
... i skośnookie 4x4 innej marki :wink:


Na górę
Post: śr sty 12, 2011 11:41 am 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: ndz maja 09, 2010 5:38 pm
Posty: 76
Lokalizacja: Gniewowo/3M
Dzięki za szybką odpowiedź !
Będziemy się zatem zabierać do zabawy...
Ja jeżdżę do serwisu KIA w Wejherowie. Zawsze mówią dlaczego nie powinienem dostać przeglądu... :mrgreen:
Nie wiedziałem jednak jak podejdą do przeróbek
pozdr
piwo

_________________
Pozdrowienia z kaszubskiej kniei
piwo
--------------------
biała jak śnieg vitara '99- NA SPRZEDAŻ
Jest xj 1988


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl