suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 9:55 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: wt maja 19, 2020 11:33 pm 
Offline
0" - piaskownica

Rejestracja: pn lip 08, 2013 8:01 pm
Posty: 8
Lokalizacja: LUBIN
NuVo pisze:
Walec ma z jednej strony wielofrezu podtoczenie. I w niego chowa się pierścionek który go trzyma na wałku, tak to poskładałeś?


Mam dokładnie ten sam problem, rozebrałem pompę, wymieniłem uszczelniacz składam na nowo i wystarczy że delikatnie zacznę dociągać tylne śrubki i koło staje. Jak poskładałem tak, że minimalnie podokręcałem śrubki, aby koło chodziło z lekkim oporem, to brak wspomagania. Przed wymianą uszczelniacza wspomaganie było, ale ciekło. Płyn nowy, układ przeczyszczony.
Wygląda to tak właśnie jakby tylny dekielek pompy napierał na to koło z tymi ruchomymi płetwami i one nie mogą się wysunąć. Tak propo kierunek włożenia płetw jest bez znaczenia? Są z jednej strony półokrągłe, z drugiej prostokątne. Probowałem na dwa sposoby, ale nie ma wspomagania za każdym razem.


Na górę
Post: ndz cze 14, 2020 3:59 pm 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: ndz lis 22, 2015 11:12 pm
Posty: 39
Lokalizacja: Jasło
Silnik: 1.6 8v
Rok prod.: 1993
https://www.youtube.com/watch?v=0PhL1WWHN9E

U kolegi też był problem jak ten pierścień nie schował się całkiem w tym podtoczeniu i koło chodziło z oporem. Zamontował tak, chwila kręcenia kierownicą i brak wspomagania. Po ponownym rozebraniu pompy ten pierścień wytarł obudowę w środku i pompa na szrot


Na górę
Post: śr lip 15, 2020 12:10 pm 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:35 pm
Posty: 66
Silnik: H20A, 2.0 V6
Model: Long
Rok prod.: 1996
U mnie pompa się poci. Kierownicą obiektywnie ciężko się kręci. Czy taki mały wyciek może być przyczyną, że wspomaganie chodzi ciężko czy może wina leży po stronie maglownicy - ta jest sucha, bez wycieków.

Chce się dowiedzieć, czy warto wysyłać pompę do regeneracji.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl