suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 9:20 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: czw cze 20, 2013 12:02 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lip 10, 2012 1:01 pm
Posty: 101
Jak w temacie.

Poszukuję namiarów na firmę lub osobę z Krakowa bądź bliskich okolic, która wykonałaby (spawanie + gięcie rur na giętarce) dla mnie bagażnik dachowy z rur stalowych śr. 20mm i kratkę za tylna kanapę (taką jak w "osobowych ciężarówkach") - projekt do jednego i drugiego zrobiłem, także wszystkie wymiary są. Pisałem do kilku firm ale cisza... Jedna firma parę miesięcy temu dała mi dobrą cenę, ale jak do nich napisałem ponownie parę dni temu to po kilku telefonach wywnioskowałem, że chyba jednak nie mają ochoty tego robić :?
Wyjazd planuję na 5 lipca, także do tego czasu muszę mieć bagażnik bo inaczej nie zapakuje się ze wszystkim do auta :lol:

_________________
Suzuki Sidekick 1.6 16V long, automat, rocznik 1993


Na górę
Post: czw cze 20, 2013 4:29 pm 
Offline
5" - nadszyszkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob kwie 21, 2007 1:35 pm
Posty: 4769
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: LPG16B
jak się nie wyrobisz to Ci mój z auta zdejmę :)
moja Vitara już na wyprawę nie pojedzie :lol:

_________________
PS.
Przerabiasz lub podnosisz swoją Vitarę I lub Grand Vitarę I ?
Masz to w planie?
Zajrzyj na https://radzikone.pl - Zestawy i części do liftu, opony, wyciągarki i wiele innych !


Na górę
Post: czw cze 20, 2013 11:46 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lip 10, 2012 1:01 pm
Posty: 101
:D Jak tak dalej pójdzie to sie nie wyrobię, bo żadna firma nie odpowiada, a wysłałem jeszcze kilka zapytań.

_________________
Suzuki Sidekick 1.6 16V long, automat, rocznik 1993


Na górę
Post: wt lip 02, 2013 11:50 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lip 10, 2012 1:01 pm
Posty: 101
Pytanie już nieaktualne, bagażnik kupiłem.

Tak dla informacji napiszę, że wysłałem kilka takich samych zapytań (na bagażnik i kratkę) do kilku firm, które robią jakieś konstrukcje metalowe itp. dołączając projekt z wymiarami.

Jedna firma w lutym wyceniła zrobienie bagażnika licząc materiały na 450zł (wtedy pytałem czysto orientacyjnie dołączajac zdjęcie bagażnika prawie identycznego z tym z projektu). Jednak jak napisałem do nich ponownie teraz (biorąc pod uwagę fajną cenę) to udawali debila... "że nigdy do nich nie pisałem wcześniej", "że nic ode mnie nie dostali", "że prosza wysłać ponownie rysunki" i takie tam pierdzenie przez trzy dni. Dałem sobie spokój. Mogli od razu powiedzieć, że się walneli w cenie te parę miesiecy temu, albo nie robią takich rzeczy bo stworzeni są do bardziej ambitnych zadań, albo że im sie nie chce :mrgreen:

Dwie firmy wyceniły bagażnik na 1400zł i około 1200zł. Kratkę obie na około 400zł

Rekordzista, firma z Krakowa wyceniła bagażnik i kratkę na uwaga... 5150zł :lol: W opisie do projektu zaznaczyłem, że ma być ze stali, a nie ze srebra, ale spoko :D
Pewnie nie chciało im sie robić takiej pierdoły to walnęli zaporową cenę :mrgreen:

Koniec końców kupiłem bagażnik używany z dachu Radzika. Zobaczę jak sie sprawdzi na wyprawie :) Na razie jestem zadowolony z jego pancerności i lekkości :)

_________________
Suzuki Sidekick 1.6 16V long, automat, rocznik 1993


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl