suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest pt kwie 19, 2024 12:36 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: wt maja 19, 2020 1:54 pm 
Offline
0" - piaskownica

Rejestracja: pn maja 18, 2020 1:19 am
Posty: 3
Siemanko :D Mam prośbę o zerkniecie na tą vitarke: https://www.olx.pl/oferta/suzuki-vitara ... 2de2aee1e6 . Jestem po wstępnej rozmowie z właścicielem. Facet gada całkiem konkretnie, ostatnio wymienił podobno rozrząd, akumulator i jak w ogłoszeniu rozrusznik. Mówi tez że napędy sprawne. Ogólnie Pan chętnie odpowiada na każde pytanie i raczej nie chce nic ukryć ( tak się przynajmniej wydaje :lol: ). Wysłał mi dziś zdjęcia całego spodu i tu moja prośba żebyście je ocenili( na moje oko wygląda to przyzwoicie ale lepiej jak obejrzy to ktoś kto sie na tym lepiej zna). Wiadomo że najlepiej podjechać i wszystko sprawdzić, ale mam do niego ok.230 km i nie chce bez lepszego rozeznania tyle km jechać :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na górę
Post: śr maja 20, 2020 9:18 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn cze 13, 2011 7:21 pm
Posty: 373
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Silnik: 1.6 8v
Model: Blaszak 3D
Rok prod.: 1994
Bardzo słabe te zdjęcia :roll:

Z tego co widzę to mocowania ktoś naprawiał i wydają się zachlapane jakimś bitexem, więc tak naprawdę póki nie stukniesz śrubokrętem to nie będziesz wiedział czy rzeczywiście są czy tylko wyglądają, że są :evil: Zwykle vitary z plastikowymi poszerzeniami mają zeżarte nadkola, więc też to sprawdź przed kupnem.

Dodatkowo na jednym ze zdjęć cały spód wygląda na mocno zaolejony, ale może to kwestia zdjęcia.

Sprzedający zawsze podobno wymieniają pół auta przed sprzedażą... Albo są na wszystko faktury, albo dla własnego bezpieczeństwa nie wierz w ani jedno słowo. Akurat pakiet startowy do 1.6 8v jest względnie tani, więc tym jakoś strasznie nie musisz się martwić.

_________________

Jest: Pimpuś - Vitara 3d 94' 1.6 8v, lift 4'', Bodylift 2'', Silverstone MT-117 33''
Była: Showtime - Vitara Long '94 1.6 16v LPG, Lift 2'', Bodylift 3'', BF Goodrich MT 31'', i winda na przedzie - umarła rdzawą śmiercią


Na górę
Post: pt maja 22, 2020 6:11 am 
Offline
0" - piaskownica

Rejestracja: pn maja 18, 2020 1:19 am
Posty: 3
Ten spód w oleju też mnie rzeczywiście trochę zastanawiał jak dostałem te zdjęcia... Wydaje mi się że narazie będę szukał jeszcze czegoś i może troszkę bliżej żeby bez całodniowej wyprawy jechać na sprawdzenie bo faktycznie ten spód może tylko wyglądać względnie dobrze :|
Dzięki za odpowiedź bo Twój post dał mi jeszcze trochę do myślenia :)


Na górę
Post: pn maja 25, 2020 7:01 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lis 27, 2006 9:56 pm
Posty: 161
Lokalizacja: Przemyśl
Silnik: 1,6 8v
Model: Cabrio JLX
Rok prod.: 1999
Widać, że zadbana... - dlatego 10 a nie 5/7 tysi. Taka odległość, to żadna mecyja, nie czekaj jak panna na księcia, tylko się rusz :wink: . Chyba, że Twoja chęć posiadania Vitary jest malutka. Większość starych Vitar "jeżdżących" pod spodem będzie "mokra" z oleju. Widać, że lepiona, ale to tylko na + dla gościa (jeśli zrobił to dobrze), a to możesz sprawdzić tylko na miejscu. Kilka fot jest bezsensownych, czyli albo laik, albo świadomie tak robił... - jak sobie życzysz dodatkowe foty, to poproś o fotę wnętrza pod lampą tylną prawą i lewą... - to drobiazg, ale tam widać właśnie uczciwą robotę, albo kit tylko tam gdzie widać - pozdrawiam :) - najlepiej do zakupu weź sobie "starego" Vitarowca (i nie żałuj na flaszeczkę) a wówczas zapewne sporo zaoszczędzisz i to nie tylko pieniędzy :wink: - nie podajesz skąd jesteś a szkoda bo prędzej by ktoś pomógł. Jakbyś był z mojego rejonu, to polecam się :)

_________________
Vitka cabrio 1,6 8V - Pozdrawiam...


Na górę
Post: czw maja 28, 2020 10:58 am 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt paź 10, 2017 12:38 pm
Posty: 872
Lokalizacja: Piotrków Kujawski
Silnik: 1.6 8v
Model: Cabrio JX
Rok prod.: 1999
Te foty niczego nie oddają.

_________________
http://suzuki.info.pl/forum/viewtopic.php?f=28&t=18498


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl