suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest wt kwie 16, 2024 10:16 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: ndz lut 01, 2015 9:57 am 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: sob sty 31, 2015 10:25 am
Posty: 16
Lokalizacja: Chorzów
Silnik: 2.0
Model: GV
Rok prod.: 2009
Witam,
Chcę kupić Grand Vitarę w benzynie z rocznika 2008 - 2010. Szukając po necie natknąłem się na ofertę komisu KALMAR z Ząbkowic Śl. Mają aktualnie 4 Grand Vitary, w tym dwie które by mnie najbardziej interesowały, czyli z 2009 roku w benzynie. Obie jednakże mają obłędnie nieprawdpodobny niski przebieg 30 tys. km i 61 tys. km. Nie wiem zresztą który przypadek jest bardziej nieprawdopodobny, ten pierwszy z 30 tys., czy ten drugi z przebiegiem dwa razy większym, ale równocześnie z wielką butlą na LPG, co sugeruje, że poprzedni właściciel miał zamiar nim duuużo jeździć. Nie wiem czy coś jest z tym autami nie tak, ale czerwona lampka już się zapaliła :wink:
Stąd też moje pytanie, czy ktoś miał kontakt z tym serwisem, a może kupował wcześniej tam auto, albo oglądał te dwie Grand Vitary i mógłby odzielić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie?

http://www.autogielda.pl/sprzedam_suzuk ... FCWJE.html

http://www.autogielda.pl/sprzedam_suzuk ... EMHC4.html

_________________
Grand Vitara 2.0 2009


Na górę
Post: ndz lut 01, 2015 6:06 pm 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn sty 26, 2015 9:49 pm
Posty: 57
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Silnik: J20A 2.0 16v
Model: Cabrio
Rok prod.: 1997
Na mój gust to i jeden i drugi przebieg to jakiś żart, co do drugiego samochodu to kierowca chyba w sygnetach jeździł, bo zdarł lakier z gały biegów, dziwnie obluzowany plastikowy panel drzwi na wysokości lusterka foto nr 6 i jakiś podejrzany ten rant drzwi kierowcy przy zawiasie też foto nr 6. Kto montuje instalację lpg za 3tyś. by przejechać 60tyś.????
Komis jak każdy nastawiony na sprzedaż trzeba jechać i oglądać szczelinki i szyby, sprawdzić jak pracują drzwi i jak opuszczają się szyby czy nic nie trzeszczy itd. Siostra ma taką w on i chwali. :D

_________________
Każde rozwiązanie ujawnia nowe problemy :-)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl