suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 9:32 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna
Autor Wiadomość
Post: śr sty 11, 2017 3:09 pm 
Offline
5" - nadszyszkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob kwie 21, 2007 1:35 pm
Posty: 4769
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: LPG16B
a okaże się jeszcze że to igła :mrgreen:

_________________
PS.
Przerabiasz lub podnosisz swoją Vitarę I lub Grand Vitarę I ?
Masz to w planie?
Zajrzyj na https://radzikone.pl - Zestawy i części do liftu, opony, wyciągarki i wiele innych !


Na górę
Post: śr sty 11, 2017 3:58 pm 
yyaarroo pisze:
Też się zastanawiam czy nie podjechać jej obejrzeć, ale jak gość daje w tej cenie prawie drugą vitarę w częściach to coś mi tu mówi że podłogę będzie ciężko znaleźć w tym samochodzie.
Nie wiem. Okaże się. Jak będzie lipa to napiszę.
Jeszcze jest V6 w promieniu 100km, pewnie widziałeś. Też trzeba by obejżeć. Może w niedzielę podjadę tu i tu.

radzik071 pisze:
a okaże się jeszcze że to igła :mrgreen:

Taka igła,że na biegu będzie trzeba do ciebie jechać zaraz po wydaniu majątku na blachy na miescu. hehehe :lol:


Na górę
   
Post: śr sty 11, 2017 5:28 pm 
Offline
0" - piaskownica

Rejestracja: czw sty 05, 2017 8:04 pm
Posty: 7
Mozę w sobotę podjadę obejrzeć te "igłę" :mrgreen:
Chyba że kolega ją kupi.


Obejrzałem już kilka "igieł" w okolicy 5000 i na swoją jeszcze nie trafiłem. :twisted:
chyba za wybredny jestem. :lol:


Na górę
Post: śr sty 11, 2017 6:23 pm 
Offline
5" - nadszyszkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob kwie 21, 2007 1:35 pm
Posty: 4769
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: LPG16B
nie wybredny tylko racjonalny :D

_________________
PS.
Przerabiasz lub podnosisz swoją Vitarę I lub Grand Vitarę I ?
Masz to w planie?
Zajrzyj na https://radzikone.pl - Zestawy i części do liftu, opony, wyciągarki i wiele innych !


Na górę
Post: śr sty 11, 2017 7:16 pm 
Grunt to wiedzieć czego się chce i na co nas stać :)
Ale jak to mówi moja Babcia.. z gów..a bata nie ukręci.
Trzeba szukać i liczyć na łut szczęścia.


Na górę
   
Post: śr sty 11, 2017 7:39 pm 
Offline
0" - piaskownica

Rejestracja: czw sty 05, 2017 8:04 pm
Posty: 7
Mnie coraz bardziej korci kupić po taniości Vitarke mechanicznie sprawną i bawić się w odbudowę budy,bo już straciłem nadzieje że utrafi się coś sensownego w budżecie jakim dysponuje na autko. Tylko jak tak zrobie to będę jeździł autkiem pewnie za rok.


Na górę
Post: czw sty 12, 2017 8:53 am 
yyaarroo pisze:
Mnie coraz bardziej korci kupić po taniości Vitarke mechanicznie sprawną i bawić się w odbudowę budy,bo już straciłem nadzieje że utrafi się coś sensownego w budżecie jakim dysponuje na autko. Tylko jak tak zrobie to będę jeździł autkiem pewnie za rok.


To wyjściowo mieliśmy podobne założenia. Z tym że pokusić się o lekko sfatygowany egzemplarz pewnie bym mógł ale do naprawy musiałoby być tylko nadwozie. Podłoga i rama muszą być ok. Najwyżej do wyczyszczenia i zabezpieczenia.
Inaczej według mnie szkoda inwestować.
Inna kwestia na ile jesteśmy w stanie wszystko sprawdzić dokładnie w 20letnich samochodach??


Na górę
   
Post: czw sty 12, 2017 10:12 am 
Offline
5" - nadszyszkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob kwie 21, 2007 1:35 pm
Posty: 4769
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: LPG16B
rama musi być zdrowa. Buda może być sitko.

_________________
PS.
Przerabiasz lub podnosisz swoją Vitarę I lub Grand Vitarę I ?
Masz to w planie?
Zajrzyj na https://radzikone.pl - Zestawy i części do liftu, opony, wyciągarki i wiele innych !


Na górę
Post: czw sty 12, 2017 12:41 pm 
Offline
0" - piaskownica

Rejestracja: czw sty 05, 2017 8:04 pm
Posty: 7
Jak na razie vitary z ładnym nadwoziem w tym budżecie widziałem ale takiej żeby miała podłogę w stanie chociaż dostateczny to jeszcze nie. :twisted: bo już by stała u mnie.
Najczęściej w pakiecie ruda wszędzie :mrgreen:


Na górę
Post: czw sty 12, 2017 3:35 pm 
Jeśli chodzi o ten egzemplarz ze zdjęć .... padaka kompletna. Byłem dziś rano i uuuuuu...
Auto się tak łamie, że pęka blacha na błotniku z przodu . Widać zastosowany patent na piankę nie wytrzymał ani na progach ani w ramie.


Na górę
   
Post: czw sty 12, 2017 5:53 pm 
Offline
0" - piaskownica

Rejestracja: czw sty 05, 2017 8:04 pm
Posty: 7
niestety myślałem że tak będzie
Tak z ciekawości oglądałem dwie sztuki w okolicach dychy i tak szału nie było więc chyba pozostaję tylko opcja zakupu jakiejś do odbudowy. Tylko jak tu znaleźć na to czas.
Powoli zaczyna mi się odechciewać vitary.


Na górę
Post: czw sty 12, 2017 9:13 pm 
No wiesz. Przy 20 lub prawie 20letnich autach to w zasadzie mowimy tylko o odbudowie☺
ale trzeba wychaczyć dobrą bazę.
Długie lata byłem/jestem "Hondziażem" stare małe samochodziki z mocnymi silnikami i ich odbudowa to mój można powiedzieć chleb powszedni. Także poszukiwania odpowiedniego szrota :mrgreen:
czasem ciągną się miesiącami. Potem sie kupuje, pompuje kasę a po 2latach sprzedaje (lub nie) i kupuje kolejnego to jest jak choroba. Podejrzewam że z Vitarami jest tak samo :lol:


Na górę
   
Post: pt sty 13, 2017 6:24 am 
Offline
4" - błotny dziadek

Rejestracja: pn wrz 15, 2008 2:49 pm
Posty: 1732
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: 3.4 v6
Model: 4r custom
Rok prod.: 1991
Nie no patent jest prosty albo kupić tani szrot i odbudować jak będziesz sam robić to koszta jakieś kosmiczne nie będą raczej w 10 tyś z autem się zmiescisz. Albo kupić już vitare odbudowana zazwyczaj wiliftowana ceny takich wachaja się od 12 do 20 w zależności od wersji i rodzaju modyfikacji. P.s dj tados będzie sprzedawać swojego longa .

_________________
V6 - lift 5" radzikone było
Jest T4R 5vzfe
http://www.facebook.pl/lukasziewa


Na górę
Post: pt sty 13, 2017 9:50 am 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 7:47 pm
Posty: 74
Lokalizacja: WRC
himself pisze:
Nie no patent jest prosty albo kupić tani szrot i odbudować jak będziesz sam robić to koszta jakieś kosmiczne nie będą raczej w 10 tyś z autem się zmiescisz. Albo kupić już vitare odbudowana zazwyczaj wiliftowana ceny takich wachaja się od 12 do 20 w zależności od wersji i rodzaju modyfikacji. P.s dj tados będzie sprzedawać swojego longa .



Jest już na olx :D


Na górę
Post: pt sty 13, 2017 10:03 am 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: sob paź 22, 2016 2:51 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.6 16v
Model: Vitara 5D
Rok prod.: 1993
To podaj link :)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl