suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest pt kwie 19, 2024 3:03 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: sob gru 29, 2018 11:35 pm 
Offline
0" - piaskownica

Rejestracja: ndz gru 23, 2018 10:35 pm
Posty: 9
witam zamierzam kupić swój 1 samochód do zabawy w błocie co myślicie o tej vitarze ?

https://www.olx.pl/oferta/suzuki-vitara ... xO2JU.html


Na górę
Post: pn gru 31, 2018 9:05 am 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn cze 13, 2011 7:21 pm
Posty: 373
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Silnik: 1.6 8v
Model: Blaszak 3D
Rok prod.: 1994
Cześć Gracz00,

Po pierwsze primo jest przypięty wątek "Panowie co myślicie o tej Vitarce" gdzie umieszczamy takie i podobne pytania.

Po drugie primo ultimo co do auta:
a) Wydaje mi się za tania jak na cud miód i orzeszki, które opisuje właściciel. Kupił ją pół roku temu zainwestował kupę kasy na większe koła, most stalowy, lift zawieszenia. Zobacz sobie po ile stoją inne cywilne "zdrowe z Włoch" i porównaj cenowo do tej.
b) Blacharsko do sprawdzenia masz standardowo mocowania budy do ramy, progi, podłoga bagażnika. Właściciel pisze, że miał jej używać na budowie, auto ma hak a na zdjęciach stoi za nią przyczepa, więc koniecznie sprawdź i ostukaj młotkiem tylną część ramy.
c) Czy drzwi są niedomknięte czy się nie domykają? Na wielu zdjęciach są za duże szpary. Dlaczego jedna klamka drzwi jest innego koloru?
d) Dodatkowo wygląda jakby spod tylnych nakładek nadkoli wyłaziła rdza (przy klapce wlewu paliwa). Jeżeli tak jest to jak je zdejmiesz to nic pod nimi nie będzie i na start masz do zrobienia blacharkę.
e) Bawi mnie też hasło "nie katowana", a zderzaki poobijane, w środku syf, fotele w błocie i wala się tona rzeczy. Bulwarówka to to nie jest.

_________________

Jest: Pimpuś - Vitara 3d 94' 1.6 8v, lift 4'', Bodylift 2'', Silverstone MT-117 33''
Była: Showtime - Vitara Long '94 1.6 16v LPG, Lift 2'', Bodylift 3'', BF Goodrich MT 31'', i winda na przedzie - umarła rdzawą śmiercią


Ostatnio zmieniony pn gru 31, 2018 5:50 pm przez karol4a, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
Post: pn gru 31, 2018 10:46 am 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt paź 23, 2015 8:31 pm
Posty: 200
Lokalizacja: Warszawa Prawie Raszyn
Silnik: 5.9
Model: ZJ
Rok prod.: 1998
Zgadzam się z
"e) Bawi mnie też hasło "nie katowana", a zderzaki poobijane, w środku, syf fotele w błocie i wala się tona rzeczy. Bulwarówka to to nie jest.
"

Mój 20 letni bulwar jak go kupowałem to wyglądał tak


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

_________________
Pieniądze na koncie nie cieszą
Blog o moim Fiaciorze
Grupa o GVI na FB


Na górę
Post: pn gru 31, 2018 11:49 am 
Offline
5" - nadszyszkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob kwie 21, 2007 1:35 pm
Posty: 4769
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: LPG16B
most stalowy
simex
i do tego półośki hiszpańskie :lol:

_________________
PS.
Przerabiasz lub podnosisz swoją Vitarę I lub Grand Vitarę I ?
Masz to w planie?
Zajrzyj na https://radzikone.pl - Zestawy i części do liftu, opony, wyciągarki i wiele innych !


Na górę
Post: pn gru 31, 2018 6:51 pm 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: pn mar 21, 2016 5:48 pm
Posty: 56
Silnik: 2.0 V6
Model: Long
Rok prod.: 1996
karol4a pisze:
a) Wydaje mi się za tania jak na cud miód i orzeszki, które opisuje właściciel. Kupił ją pół roku temu zainwestował kupę kasy na większe koła, most stalowy, lift zawieszenia. Zobacz sobie po ile stoją inne cywilne "zdrowe z Włoch" i porównaj cenowo do tej.

Nie dajmy się zwariować, cudów nie ma, ot opis zadbanego auta z dodatkami. Ile więcej można wołać za takie auto?
Cytuj:
b) Blacharsko do sprawdzenia masz standardowo mocowania budy do ramy, progi, podłoga bagażnika. Właściciel pisze, że miał jej używać na budowie, auto ma hak a na zdjęciach stoi za nią przyczepa, więc koniecznie sprawdź i ostukaj młotkiem tylną część ramy.

Blacharka wiadomo, przyczepka jest malutka, nie ma co dramatyzować.
Cytuj:
c) Czy drzwi są niedomknięte czy się nie domykają? Na wielu zdjęciach są za duże szpary. Dlaczego jedna klamka drzwi jest innego koloru?

Drzwi są ewidentnie niedomknięte.
Cytuj:
d) Dodatkowo wygląda jakby spod tylnych nakładek nadkoli wyłaziła rdza (przy klapce wlewu paliwa). Jeżeli tak jest to jak je zdejmiesz to nic pod nimi nie będzie i na start masz do zrobienia blacharkę.

Same nadkola to pikuś, a plastik jest po to, żeby rdzy nie było widać :D
Cytuj:
e) Bawi mnie też hasło "nie katowana", a zderzaki poobijane, w środku syf, fotele w błocie i wala się tona rzeczy. Bulwarówka to to nie jest.

Auto to narzędzie, w swoim też mam syf :D
Czasem zdarzy się jakaś obcierka, to auto ma na karku dwie dekady, a fotele równie dobrze mogą być brudne od ubrań. Ile kosztuje fotel do Vitary? 5 złotych?
Oczywiście to rady i wskazówki pomocne dla laika, ale nie ma co przesadzać. Jechać i zobaczyć. Za tą cenę jest już czego wymagać, z drugiej strony to stare auto terenowe i nie ma sensu oczekiwać ideału.


Na górę
Post: wt sty 01, 2019 2:52 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn cze 13, 2011 7:21 pm
Posty: 373
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Silnik: 1.6 8v
Model: Blaszak 3D
Rok prod.: 1994
@rage_dave
Aż się ciśnie na usta pytanie czy to jakiś twój kolega sprzedaje to auto...

_________________

Jest: Pimpuś - Vitara 3d 94' 1.6 8v, lift 4'', Bodylift 2'', Silverstone MT-117 33''
Była: Showtime - Vitara Long '94 1.6 16v LPG, Lift 2'', Bodylift 3'', BF Goodrich MT 31'', i winda na przedzie - umarła rdzawą śmiercią


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl