suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest pt kwie 19, 2024 11:41 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: GV I czy warto
Post: ndz kwie 26, 2020 10:05 pm 
Offline
0" - piaskownica

Rejestracja: ndz kwie 26, 2020 9:16 am
Posty: 2
Jesli to złe miejsce to przepraszam.
Jestem na etapie poszukiwania GV I i polecono mi sprzedawcę a Góry Puławskiej ciągnącego auta z Danii. Auto, na które się wstępnie nastawiłem to to: https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-gr ... BBEGA.html?

Jutro jadę je obejrzeć, ale bez napinki. Niestety nie znam się na samochodach tej marki. Poczytałem trochę to forum i kilkanaście stron traktujących o bolączkach użytkowanych samochodów tego modelu. Mam już 46 lat, ale prawko dopiero 9 lat i to byłoby moje 2 auto. Pierwsze (proszę się nie śmiać ;) ) to był Opel Agila (w sumie to Suzuki Wagon R). Jestem fotografem (zajmuję się fotografią artystyczną) i potrzebuję samochodu na wyjazdy w plenery, także górskie. Dlatego moje oczy zwróciły się w stronę auta z napędem na 4 koła. Mój szef ma GV I 3D i bardzo sobie chwali. Budżet mam na poziomie 20k, chciałem w tym kupić auto i je ewentualnie zagazować.

Proszę szanowne grono forumowiczów o jakieś rady. Może znany jest ten importer i są jakieś opinie na jego temat. Wiem, że od lat zajmuje się sprowadzaniem samochodów marki Suzuki z Danii.

Z góry dziękuję za wszelkie rady. Pozdrawiam Wszystkich!


Na górę
Post: pn kwie 27, 2020 8:29 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn cze 13, 2011 7:21 pm
Posty: 373
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Silnik: 1.6 8v
Model: Blaszak 3D
Rok prod.: 1994
Hej Dzemski!

Miejsce na twoje pytanie wybrałeś odpowiednie :D

Poszukiwania Vitar/Grand Vitar należy zacząć od podstaw czyli zdjęć spodu auta. Są to auta, które prędzej czy później muszą zobaczyć blacharza, więc lepiej jest znaleźć egzemplarz, którym choć trochę się nacieszysz zanim będziesz musiał go łatać. Dlatego każdego sprzedającego proś o foty. Ramy, mocowań buda/rama, nadkoli i ogólnie podłogi. Jeżeli sprzedający będzie się migał to od razu możesz odpuścić. Zdjęcia możesz podlinkować na forum to obaczymy wspólnie i ktoś zawsze dorzuci Ci jakieś 3 grosze uwag.

_________________

Jest: Pimpuś - Vitara 3d 94' 1.6 8v, lift 4'', Bodylift 2'', Silverstone MT-117 33''
Była: Showtime - Vitara Long '94 1.6 16v LPG, Lift 2'', Bodylift 3'', BF Goodrich MT 31'', i winda na przedzie - umarła rdzawą śmiercią


Na górę
Post: wt kwie 28, 2020 10:35 am 
Offline
5" - nadszyszkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob kwie 21, 2007 1:35 pm
Posty: 4769
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: LPG16B
Dokładnie. Bez zdjęć szkoda nawet 50km jechać.

_________________
PS.
Przerabiasz lub podnosisz swoją Vitarę I lub Grand Vitarę I ?
Masz to w planie?
Zajrzyj na https://radzikone.pl - Zestawy i części do liftu, opony, wyciągarki i wiele innych !


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl