suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 3:03 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: sob lis 14, 2020 9:51 pm 
Offline
0" - piaskownica

Rejestracja: ndz gru 23, 2018 10:35 pm
Posty: 9
Witam , wpadła mi w oko taka vitarka co myslicie o niej ?
https://www.olx.pl/oferta/suzuki-vitara ... ffca8e6cb2
Wiem tylko tyle więcej o niej ze ma stalowy most , tyle dowiedziałem sie z dzisiejszej rozmowy . Mam dzwonić jutro gdy juz bedzie właściciel , dlatego byłbym wdzięczny gdyscie mi powiedzieli o co moge dokładnie zapytac .
Chętnie rownież posłucham opinii o tym silniku , dodam że auto bedzie jeździć w cięzkim terenie i miałbym plan zmienić koła na 32'' 33'' simex i tu moje kolejne pytanie co trzeba zmienic zeby bezpiecznie jeździć na takiej oponie ,i nic nie rwać ?
Pozdrawiam !


Na górę
Post: wt lis 17, 2020 9:50 am 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn cze 13, 2011 7:21 pm
Posty: 373
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Silnik: 1.6 8v
Model: Blaszak 3D
Rok prod.: 1994
Ty tak od dwóch lat na przełomie listopada i grudnia "kupujesz" auto :roll: To jakaś cykliczna impreza? :lol:

Na twoje pytania dotyczące silnika i modyfikacji znajdziesz bez problemu odpowiedzi wśród treści na tym forum.

Co do tego konkretnego egzemplarza:
- przedni zderzak lichy,
- maska krzywo, szpary w drzwiach się nie zgadzają - pewnie miał dzwona,
- tylny zderzak z tym pługiem udającym hak to jakaś pomyłka w teren,
- opony na zdjęciach wyglądają na łyse (ale może to złudzenie optyczne),
- założone simexy i snorkel, ale wykładzina w środku została. Pytanie jak wygląda podłoga pod nią, bo jak dostała wody to tam wszystko gnije,
- ogólnie wygląda druciarsko. Naklejki dla szpanu, pierdyliard ledów, boczne kierunki przyciemnione, jakiś pokrowiec z Tesco walnięty na fotel, a nawet na sprzedaż nieodkurzone wnętrze...

_________________

Jest: Pimpuś - Vitara 3d 94' 1.6 8v, lift 4'', Bodylift 2'', Silverstone MT-117 33''
Była: Showtime - Vitara Long '94 1.6 16v LPG, Lift 2'', Bodylift 3'', BF Goodrich MT 31'', i winda na przedzie - umarła rdzawą śmiercią


Na górę
Post: śr lis 18, 2020 12:58 pm 
Offline
0" - piaskownica

Rejestracja: ndz gru 23, 2018 10:35 pm
Posty: 9
Siemka , na twoje pierwsze pytanie już odpowiadam , samochód juz kupiłem lecz nie zdecydowałem sie na vitare dlatego pytam jeszce raz . Dzięki za podpowiedz Pozdrawiam !


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl