suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest pt maja 10, 2024 7:56 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: pn lip 16, 2007 4:44 pm 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn paź 30, 2006 1:09 pm
Posty: 3237
Lokalizacja: Gdynia
BTW Witamy właściciela SJ-ta. Czemu chcesz zmienić na Vitarę?? Tu panuje jakiś odwrotny tręd :wink: :D . Napisz jak możesz w adekwatnym wątku....

_________________
Były użytkowik Vitary OR, były moderator, obecnie turystyczny autobus http://www.terracan.pl/viewtopic.php?f= ... 7&start=60


Ostatnio zmieniony pt paź 26, 2007 9:57 pm przez Masmo, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
 Tytuł:
Post: pn lip 16, 2007 5:18 pm 
Offline
Moderator

Rejestracja: wt lut 13, 2007 9:17 pm
Posty: 5117
Lokalizacja: Wojkowice Kościelne
Silnik: H27A
Model: GV XL7
Rok prod.: 2003
Czaykowski tutaj? :shock: :D
A na suzukiklub tak mnie z błotem mieszałeś że moja Vitka to tylko na czarne itp.
Jaką Vitare planujesz?Chyba nie GV jak te placki z tamtego forum
:mrgreen:
P.S.Wreszcie przeszedłeś na właściwą stronę mocy :mrgreen:

_________________
XL7 2,7 V6 form Juesej.


Na górę
 Tytuł:
Post: pn lip 16, 2007 7:07 pm 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lip 15, 2007 6:49 pm
Posty: 1167
@Masmo
Vitara bo sj jest zajebiście dzielny i bezawaryjny, tyle ze mały i niewygodny, a ja po 4 latach śmigania, mam już dość wstrząsów podczas dojazdów na imprezy :?
nie mówiąc już o odstawieniu lawety na zawsze :lol:
i zabawie w dalsze wyjazdy niż 200 km w jedną stronę na kołach :mrgreen:
a w terenie że będzie trzeba bardzie uważać to wiem i liczę się z tym.
zresztą nie mam ciśnienia zbyt wysokiego a Vitarką przecież fajnie się jeździ, zgadza się ? 8)

@NuVo
właściwą ?
ja chcę na czarne tą Vitarkę :mrgreen:
a serio:
jakieś do 93 roku, 1.6 8v koniecznie w cabrio-bez zbędnych hard-topów bo to już przerabiałem, 2" liftem, brakiem zderzaków, jakąś osłoną i snorkelem.
coś sie jej wytnie coś dospawa i będzie śmigać.
więcej nie trzeba ...
a co do mieszania z błotem - zdania nie zmieniam.
oni się inaczej bawią.
chyba zapomniałeś jak Ciebie cieszyły pierwsze terenowe przeszkody.
to ich to będzie cieszyć już pewnie dożywotnio, więc czemu się z nich śmiać i im tego zabraniać ...
tak czy inaczej koniec tematu z mojej strony ...

co nie zmienia faktu że fotek nadal nie widziałem 8)

_________________
Był Samurai, Vitara, Grand Vitara, Patrol, Jimny, Vitara, Grand Vitara. Jest Jimny i duże terenowe Mitsubishi
Delica4x4.pl . Suzukowcy.pl . Ready2go.pl


Na górę
 Tytuł:
Post: wt lip 24, 2007 11:54 am 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn paź 30, 2006 1:09 pm
Posty: 3237
Lokalizacja: Gdynia
czaykowski pisze:
@Masmo
Vitara bo sj jest zajebiście dzielny i bezawaryjny, tyle ze mały i niewygodny, a ja po 4 latach śmigania, mam już dość wstrząsów podczas dojazdów na imprezy :?
nie mówiąc już o odstawieniu lawety na zawsze :lol:
i zabawie w dalsze wyjazdy niż 200 km w jedną stronę na kołach :mrgreen:
a w terenie że będzie trzeba bardzie uważać to wiem i liczę się z tym.
zresztą nie mam ciśnienia zbyt wysokiego a Vitarką przecież fajnie się jeździ, zgadza się ? 8)

Ja też muszę iść na kompromis (auto użytkuje żona), ale żeby nie to, to chyba poszedłbym po bandzie: Samuraj, lift konkret, zaspawane dyfry, ekstremalne opony, bez tapicerki, rura od kibla jako snorkel, w miarę tanio i tylko w teren. Taka zmota której nie żal poupalać na maksa. :twisted:
Jeszcze laweta to targania syfa, hehehe. Zabawa trochę traci gdy cykasz się żeby nie zepsuć auta. Jak masz auto przygotowane tylko w teren to nie masz takich stresów. :wink:
Oczywiście na codzień plaskacz.

Ale zrobiliśmu OT. Proszę moda o wywalenie tego z działu Koła i nadanie tematu np. SJ vs Vitara

_________________
Były użytkowik Vitary OR, były moderator, obecnie turystyczny autobus http://www.terracan.pl/viewtopic.php?f= ... 7&start=60


Na górę
 Tytuł:
Post: wt lip 24, 2007 12:13 pm 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lip 15, 2007 6:49 pm
Posty: 1167
Masmo pisze:
Ale zrobiliśmu OT.


jak tam stryjenka uważa. żeby pojechać na 10 nieextremalnych imprez w roku nie potrzeba upalacza tylko sprawnego auta.
a dopóki nie ma się żony dzieci i teściowej lekko zmotana Vitarka może służyć jako plaskacz i zabawka w teren.
wolałbym LJ70 rzecz jasna, ale nie ten przedział cenowy.
jak to mi ostatnio jeden "czołowy polski off-roader" powiedział - Suzuki to nie jest najlepsze auto terenowe na rynku, ale to jedyne tanie i ogólnodostępne auto którym po lekkich zmianach można się fajnie bawić i przede wszystkim uczyć jeździć.
a jak się ma zajebiste doświadczenie i chcę się triumfować w imprezach to się buduje auto tylko do tego stworzone a nie sj-ta na spoa i zaspawanych dyfrach. bo bez umiejętności a licząc tylko na to że " nie żal mi auta" nie ukończysz żadnej imprezy, o wynikach już nie wspominając.
nie mam umiejętności i kasy na sprzęt żeby walczyć.
na imprezy na które jeżdżę mogę śmigać czymś bardziej cywilizowanym a na konkretne nie mam jeszcze umiejętności.
chociaż sj pewnie zostanie w domu bo nie opłaca się go sprzedawać za te grosze za jakie teraz sprzedaje się auta w 4erpe.

_________________
Był Samurai, Vitara, Grand Vitara, Patrol, Jimny, Vitara, Grand Vitara. Jest Jimny i duże terenowe Mitsubishi
Delica4x4.pl . Suzukowcy.pl . Ready2go.pl


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl