suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 1:39 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Autor Wiadomość
Post: sob paź 22, 2011 9:48 pm 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn wrz 12, 2011 1:56 pm
Posty: 12
Lokalizacja: Mazowsze
Bartku - dlatego kolejne trzysta będzie do Hadka :) Jestem nie tylko homoerektus ale i homosapiens, więc na błędach się ucze..

Seba - wszystko sie zgadza co mówisz, ale auto które wczoraj przeszło "legalnie" przegląd techniczny powinno być w innym stanie. Zgodzisz się?

pozdro


Na górę
Post: ndz paź 23, 2011 12:49 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw paź 20, 2011 11:33 am
Posty: 203
Lokalizacja: 15km od Krakowa na wschód
Była już wzmianka w innym temacie na jej temat, ale wklejam też tutaj

http://otomoto.pl/suzuki-vitara-1-6-lad ... 39817.html
(w komisie jest za 7,5k)

Byłem to to dzisiaj oglądać i dawno nie widziałem tak chamsko zrobionego auta na sprzedaż. Wszystko zamazane bitexem albo jakimś czarnym lakierem. Silnik odpala, ale po odpaleniu to już nie jest kolorowo. Niby nie klekota, ale nierówno chodzi, nawet jak na zimny to i tak źle. Odradzam.


Na górę
Post: ndz paź 23, 2011 1:08 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lut 11, 2011 12:55 am
Posty: 215
Lokalizacja: Szepietowo/Hamburg
z ciekawości się zapytam czy to cena z wszystkimi opłatami i recyklingiem :?:


Na górę
Post: ndz paź 23, 2011 1:51 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw paź 20, 2011 11:33 am
Posty: 203
Lokalizacja: 15km od Krakowa na wschód
Nie chcę nikogo przerazić, ale bez opłat... Znając życie i tak ktoś kupi, bo podwozie takie ładne - zakonserwowane...


Na górę
Post: ndz paź 23, 2011 4:47 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lut 20, 2011 10:30 am
Posty: 419
Lokalizacja: Złotów
jakistaki pisze:
Nie chcę nikogo przerazić, ale bez opłat... Znając życie i tak ktoś kupi, bo podwozie takie ładne - zakonserwowane...


W mojej ktora jezdze jak i tej ktora sprzedaje tez jest konserwa - masa uszczelniajaca na spawach,podklad na calosci i srodek do konserwacji tez na calosci ... Mialem zostawic wstawki podkladem zamalowane a moze surowe?? Ja wole zapobiegac jak leczyc (mowie o tej co urzytkuje ja bo sprzedawana powinna mi lottac,ale tez wolalem mechanikowi zlecic konserwe coby przyszly nabywca z 2 zimy(moze wiecej...) pojezdzil bez tykania blach... )

_________________
Navara D40
było:
Nissan D21
Vitara I 1,6 16V
Samurai 1,8
Pajero v6 181KM
Vitara 1,6 8V x3


Na górę
Post: ndz paź 23, 2011 6:03 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lut 11, 2011 12:55 am
Posty: 215
Lokalizacja: Szepietowo/Hamburg
wiem jak mechanicy podchodzą do tematu
swoje PII robilem sam najpierw myjka z chemią później szczota i drymel , podkład reaktywny i autobit
w profile i ramę fluidol
całość zajęła 3 dni i miałem szczęście ,że pogoda była i w miarę schło
żaden mechanik nie bedzie ci się pieprzył przez tyle czasu chyba ,ze wie za jakie pieniądze


Na górę
Post: ndz paź 23, 2011 6:15 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw paź 20, 2011 11:33 am
Posty: 203
Lokalizacja: 15km od Krakowa na wschód
Seba pisze:
jakistaki pisze:
Nie chcę nikogo przerazić, ale bez opłat... Znając życie i tak ktoś kupi, bo podwozie takie ładne - zakonserwowane...


W mojej ktora jezdze jak i tej ktora sprzedaje tez jest konserwa - masa uszczelniajaca na spawach,podklad na calosci i srodek do konserwacji tez na calosci ... Mialem zostawic wstawki podkladem zamalowane a moze surowe?? Ja wole zapobiegac jak leczyc (mowie o tej co urzytkuje ja bo sprzedawana powinna mi lottac,ale tez wolalem mechanikowi zlecic konserwe coby przyszly nabywca z 2 zimy(moze wiecej...) pojezdzil bez tykania blach... )


Wiesz, co innego pospawane i zamazane a co innego zamazane dziury a rdza i tak już wychodzi. To jest auto typowo zrobione jak to się mówi - na sztukę.


Na górę
Post: wt gru 13, 2011 9:12 pm 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: śr lis 09, 2011 10:59 am
Posty: 43
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Byłem dziś 200 km obejrzeć to: http://otomoto.pl/suzuki-vitara-C21885365.html

Jak te auto nie wymaga wkładu finansowego to wole nie oglądać takich które tego wymagają. Karoseria z zewnątrz jeszcze jak cię mogę natomiast jak popatrzeć od spodu w szczeliny to tragedia. Rama cała - spawana w jednym miejscu. Silnik 16 zaworowy chodzi nie równo na obrotach, faluje, gaśnie. Reduktora nie da się włączyć bo co chwilę wyskakuje (z pozycji 4L na N) Do tego z łączenia skrzyni z silnikiem tak tryska olejem, że podejrzewam, że już tam go w ogóle nie ma i do tego jeszcze z pod misy olejowej leci... Dosłownie TRAGEDIA.
Aha i kierownice to chyba jakiś dziki zwierz pogryzł...
Właściciel twierdzi, że włożył w niego 7 tys i sprzedaje - yhy, bujda na resorach.
Nie polecam, nie opłaca się oglądać.

_________________
Tel. 885057577


Na górę
Post: wt gru 13, 2011 9:35 pm 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lut 06, 2011 8:15 pm
Posty: 14
tak, włożył 7 tyś. ale chyba papierowe do schowka, potem wyciągnął i stwierdził że ją sprzeda ;p


Na górę
Post: czw gru 15, 2011 7:57 pm 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lip 15, 2007 6:49 pm
Posty: 1167
może nie szrot, ale:
dusi się powyżej 2,5tyś, zmasakrowana deska, rdza nienajgorsza wewnątrz, z zewnątrz progi i nadkola do cięcia, podpicowany do sprzedaży, jak to w Gnieźnie
http://otomoto.pl/suzuki-vitara-grand-j ... 16705.html

myślę że stoi od wiosny...każda blacha inaczej pomalowana i wyszpachlowana, listwy przykręcone na wkręty, bita przodem, nierówno poskładana, wnętrze z różnych modeli, na resztę nie patrzyłem..
http://otomoto.pl/suzuki-vitara-C18983769.html

dzisiejszy zwycięzca...
wart 1,5tyś.. bo fajne alufelgi do remontu i zarejestrowany w PL i może deska przyda się na przekłądkę...
http://moto.allegro.pl/vitara-4x4-1-6-1 ... 58381.html

_________________
Był Samurai, Vitara, Grand Vitara, Patrol, Jimny, Vitara, Grand Vitara. Jest Jimny i duże terenowe Mitsubishi
Delica4x4.pl . Suzukowcy.pl . Ready2go.pl


Na górę
Post: czw gru 15, 2011 9:47 pm 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: śr lis 09, 2011 10:59 am
Posty: 43
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
czaya pisze:
dzisiejszy zwycięzca...wart 1,5tyś.. bo fajne alufelgi do remontu i zarejestrowany w PL i może deska przyda się na przekłądkę...http://moto.allegro.pl/vitara-4x4-1-6-1 ... 58381.html


a co konkretnie z tą vitarką było? Bo miałem jechać ją oglądać ale zrezygnowałem na rzecz innej która okazała się strzałem w 10 :D Także ogłaszam, że wkraczam w szeregi "vitarowców" i już niedługo zaczynam "motanie" :)

_________________
Tel. 885057577


Na górę
Post: czw gru 15, 2011 9:56 pm 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lip 15, 2007 6:49 pm
Posty: 1167
dziury w ramie, silnik chodził nierówno, malowana wałkiem chyba, białe prześwity pod lakierem, klejony żywicą, wszystko co ruchome przyklejone na silikon albo nity, nie zdążyłem zapiąć kurtki a juz siedziałem z powrotem w samochodzie...

_________________
Był Samurai, Vitara, Grand Vitara, Patrol, Jimny, Vitara, Grand Vitara. Jest Jimny i duże terenowe Mitsubishi
Delica4x4.pl . Suzukowcy.pl . Ready2go.pl


Na górę
Post: czw gru 15, 2011 10:35 pm 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn mar 10, 2008 11:04 pm
Posty: 927
Lokalizacja: Gdańsk
czaya ty znowu zmieniasz fure ;)?

_________________
cabrio 3d '94 OME,MTki 31cali, Tabor12k - sprzedana ;(


Na górę
Post: pt gru 16, 2011 7:45 am 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lut 20, 2011 10:30 am
Posty: 419
Lokalizacja: Złotów
czaya pisze:
dziury w ramie, silnik chodził nierówno, malowana wałkiem chyba, białe prześwity pod lakierem, klejony żywicą, wszystko co ruchome przyklejone na silikon albo nity, nie zdążyłem zapiąć kurtki a juz siedziałem z powrotem w samochodzie...

Ty sie nie znasz chyba,przeciez w ogloszeniu napisano stan BDB :lol: :lol: :lol:

_________________
Navara D40
było:
Nissan D21
Vitara I 1,6 16V
Samurai 1,8
Pajero v6 181KM
Vitara 1,6 8V x3


Na górę
Post: pt gru 16, 2011 2:50 pm 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 20, 2007 10:18 pm
Posty: 1255
Lokalizacja: Nowy Sacz
Silnik: J20A>Electric, H27A
Model: Cabrio,XL7
Rok prod.: 1998
a na zdjeciach te auta idealne . . ., spalanie 6,7 litrow w silniku 1.6 jest ? chyba robie swap`a

_________________
EVitara


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl