suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 7:29 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Autor Wiadomość
Post: pt gru 16, 2011 4:35 pm 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lip 15, 2007 6:49 pm
Posty: 1167
WOLVERINE pisze:
czaya ty znowu zmieniasz fure ;)?

nie :mrgreen:
to dla kolegi było, oglądane śmietniki oraz nierzetelność potencjalnych sprzedających, spowodowała zakup innego samochodu - miała być długa, jest krótka cabrio za to w stanie bardzo dobrym

Seba pisze:
Ty sie nie znasz chyba,przeciez w ogloszeniu napisano stan BDB :lol: :lol: :lol:

i tym się zasugerowałem, nie no ja wiem że sprzedawcy kłamią, ale qwa nie aż tak :!: :mrgreen:

vaiker pisze:
a na zdjeciach te auta idealne . . ., spalanie 6,7 litrow w silniku 1.6 jest ? chyba robie swap`a

to możemy się zamienić, daje mój mały 16v za Twój duży 16v :wink:

_________________
Był Samurai, Vitara, Grand Vitara, Patrol, Jimny, Vitara, Grand Vitara. Jest Jimny i duże terenowe Mitsubishi
Delica4x4.pl . Suzukowcy.pl . Ready2go.pl


Na górę
Post: śr gru 28, 2011 12:56 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt gru 16, 2011 6:37 am
Posty: 165
Lokalizacja: Brodnica
czaya pisze:
WOLVERINE pisze:
czaya ty znowu zmieniasz fure ;)?

nie :mrgreen:
to dla kolegi było, oglądane śmietniki oraz nierzetelność potencjalnych sprzedających, spowodowała zakup innego samochodu - miała być długa, jest krótka cabrio za to w stanie bardzo dobrym

Tia... zrobiliśmy... nie liczyłem dokładnie ale spokojnie ponad 500km po Polsce żeby następnego dnia kupić samochód niecałe 10km od domu... :mrgreen:

_________________
Bagiennik w cabrio 1.6 16v lift dobbinson 2" duratraci na felgach et-12


Na górę
Post: śr gru 28, 2011 1:12 pm 
Offline
3" - błotołaz

Rejestracja: pt lut 19, 2010 1:58 pm
Posty: 544
Lokalizacja: Gdańsk
no tak najciemniej pod latarnia :lol:

_________________
Rower


Na górę
Post: ndz sty 01, 2012 10:09 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: ndz cze 19, 2011 1:18 pm
Posty: 236
Lokalizacja: Bydgoszcz
ja was nie rozumiem ludzie. Co wy za 7 tysięcy chcecie kupic? Nie pieniądze, nie samochód. Proste
Byście chcieli żeby auto, które wiadomo do jakich celów było wyprodukowane, słynie z tego, że ją ruda konsumuje aż trzeszczy, które ma prawie 20 lat i jeszcze od handlarza :lol: miało oryginalny lakier i pachniało nowością w środku?

_________________
Sidekick + :)
SPRZEDAM 1,6 16V
czek dys ałt!


Na górę
Post: ndz sty 01, 2012 11:38 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lut 20, 2011 10:30 am
Posty: 419
Lokalizacja: Złotów
Bolszakooof pisze:
ja was nie rozumiem ludzie. Co wy za 7 tysięcy chcecie kupic? Nie pieniądze, nie samochód. Proste
Byście chcieli żeby auto, które wiadomo do jakich celów było wyprodukowane, słynie z tego, że ją ruda konsumuje aż trzeszczy, które ma prawie 20 lat i jeszcze od handlarza :lol: miało oryginalny lakier i pachniało nowością w środku?


Pewnie ,ze nie i jest jak piszesz, ale po co te teksty w ogloszeniu typu : stan bdb, wszystko sprawne itp ?? Pytasz o konkretna sprawe i Ci mowia ,ze jest ok a na miejscu sie zastanawiasz czy faktycznie mowa bylo o tym samym samochodzie ... i stad biora sie przejazdzki nadaremne po autka ...

_________________
Navara D40
było:
Nissan D21
Vitara I 1,6 16V
Samurai 1,8
Pajero v6 181KM
Vitara 1,6 8V x3


Na górę
Post: pn sty 02, 2012 11:29 am 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lut 11, 2011 12:55 am
Posty: 215
Lokalizacja: Szepietowo/Hamburg
Bolszakooof pisze:
ja was nie rozumiem ludzie. Co wy za 7 tysięcy chcecie kupic? Nie pieniądze, nie samochód. Proste
Byście chcieli żeby auto, które wiadomo do jakich celów było wyprodukowane, słynie z tego, że ją ruda konsumuje aż trzeszczy, które ma prawie 20 lat i jeszcze od handlarza :lol: miało oryginalny lakier i pachniało nowością w środku?

popieram, każdy by k...wa chciał kupic 20 letni samochód najlepiej za 5 tyś w fabrycznym stanie pojeździć kilka lat grosza nie dołożyć i najlepiej sprzedać jeszcze za 10 tyś
czy to handlarz czy nie nie ma reguły
ja kiedys zjeździłem pół polski po prywatnych ogłoszeniech i sam szrot
i kupiłem auto w Niemczech tutaj mozna trafić 20 letni cukiereczek
ludzie mają inną mentalność szczególnie jesli chodzi o podejście do serwisu
często do końca ASO bez druciary gratów z żuka czy poloneza
nawet jak się trafi coś podniszczonego to i tak w lepszym stanie niż w Polsce
ale co kto chce kupić jego sprawa :wink:


Na górę
Post: pn sty 02, 2012 10:56 pm 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lis 04, 2009 9:02 pm
Posty: 779
Lokalizacja: Kozy\ Bielsko-Biała
lukas pisze:
Bolszakooof pisze:
ja was nie rozumiem ludzie. Co wy za 7 tysięcy chcecie kupic? Nie pieniądze, nie samochód. Proste
Byście chcieli żeby auto, które wiadomo do jakich celów było wyprodukowane, słynie z tego, że ją ruda konsumuje aż trzeszczy, które ma prawie 20 lat i jeszcze od handlarza :lol: miało oryginalny lakier i pachniało nowością w środku?

popieram, każdy by k...wa chciał kupic 20 letni samochód najlepiej za 5 tyś w fabrycznym stanie pojeździć kilka lat grosza nie dołożyć i najlepiej sprzedać jeszcze za 10 tyś
czy to handlarz czy nie nie ma reguły
ja kiedys zjeździłem pół polski po prywatnych ogłoszeniech i sam szrot
i kupiłem auto w Niemczech tutaj mozna trafić 20 letni cukiereczek
ludzie mają inną mentalność szczególnie jesli chodzi o podejście do serwisu
często do końca ASO bez druciary gratów z żuka czy poloneza
nawet jak się trafi coś podniszczonego to i tak w lepszym stanie niż w Polsce
ale co kto chce kupić jego sprawa :wink:

zgadzam sie z lukasem, niestety moje geo po kilku latach w polsce ( dokladnie przywiezione w 2005 z kanady a ja kupilem w 2007 z salonu :P ) teraz wyglada powiedzmy delikatnie bardzo nieciekawie, za to kochanka przywieziona z niemiec wg papierow i vin rok starsza wygladala i jezdzila 1000 razy lepiej... wniosek?? lepiej zaplacic za skladki sprowadzanego samochodu niz kupywac w polsce vitare do 6000 zl.,.. takie me zdanie

_________________
moja kochanka :)
1,6 8V mercedes 124 + dystans 2", focus + s1106,body lift 2", 31x10,5 R15, xtr 1200 speed syntetyk, hi-lift, LR tyl :)
niestety sprzedana.. :(


Na górę
Post: pn sty 02, 2012 11:27 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: czw paź 20, 2011 9:03 pm
Posty: 389
wydaje mi się że większość tych szrotów pochodzi właśnie zza Odry. Ja szukając samochodu miałem ochotę przegryść tętnicę 99% sprzedających, za kłamstwo i nie chodzi tu o paliwo na dojazd tylko o czas i oto że robią z ludzi idiotów.


Na górę
Post: wt sty 03, 2012 12:50 am 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 20, 2007 10:18 pm
Posty: 1255
Lokalizacja: Nowy Sacz
Silnik: J20A>Electric, H27A
Model: Cabrio,XL7
Rok prod.: 1998
list mojej kobity do centrali peugota :
------------------------
Witam Państwa!
Ta wiadomość może wydać się Państwu trochę dziwna lub wręcz obraźliwa za co z góry przepraszam. W dniu dzisiejszym tj. 30-12-2011 r wybrałam się do Państwa dealera - firmy "RIA PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY- PEWNE UŻYWANE AUTA Z GWARANCJĄ, Jamnica 160, 39-410 Grębów" w celu zakupu Peugeota 307, którą to ofertę znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem: http://otomoto.pl/peugeot-307-1-6-110km ... 45799.html
Auto chciałam kupić razem z bratem, który kontaktował się przecież z autoryzowanym przedstawicielem Peugeota w Polsce, więc wydawało mi się że wszystko będzie w porządku, przejedziemy się autem i kupujemy. Niestety tak się nie stało. Zapomniałam nadmienić, iż po ten model Peugeota jechaliśmy aż z Nowego Sącza oddalonego od Jamnicy o 177 km (ryzyko, które wydawało nam się że będzie się opłacało). Niestety było inaczej. Będąc na miejscu poprosiliśmy o dowód rejestracyjny samochodu, na którym ku Naszemu zdziwieniu okazało się że auto nie jest zarejestrowane jako osobowe, a jako CIĘŻĄROWE ? ani w ofercie umieszczonej na Internecie ani też podczas kilku wcześniejszych rozmów telefonicznych nikt Nas o tym nie poinformował, a uważam to za duże uchybienie. Jest to jedna z podstawowych i najważniejszych informacji, ponieważ dla mnie ważne jest aby auto mogło przewozić 5 pasażerów, a nie 4. Oczywiście można potem przy rejestracji zmienić jego przeznaczenie, ale wiąże się to często z kłopotami i dodatkowymi opłatami.
Kolejnym punktem, który Nas zaniepokoił był BRAK KARTY POJAZDU, dealer posiadał tylko oświadczenie o jej zagubieniu przez właściciela. I znowu niestety w sądeckim Urzędzie zarejestrowanie auta bez karty pojazdu jest prawie niemożliwe. W dodatku na karcie pojazdu widnieją ewentualne wpisy o zastawach bądź inne ograniczenia co do swobody dysponowania pojazdem, więc jej brak to duże ryzyko dla kupującego.
W prawdziwy zachwyt wpadliśmy oglądając opony Peugeota, które ku Naszemu rozbawieniu sprzedawca zachwalał jako dobre , bo to z nimi auto zostało zakupione 10 lat temu, o ile dobrze pamiętam wyprodukowane były w 42 tygodniu 2001 roku. Jak można zachwalać 10 letnie opony, w dodatku z widocznymi wybrzuszeniami?

Na ten konkretny model i 177 km wycieczkę zdecydowaliśmy się ze względu na niski przebieg samochodu ? ok. 90 tys. km zagwarantowany przez dealera - firmę RIO oraz jak sprzedawca powiedział wygląd auta, które jest idealne - ?igła?. Idealna igła okazała się autem porysowanym,
z urwanymi mocowaniami przedniego zderzaka, z przodu nawet malowanym jego fragmentem.

I choć naprawdę przyjechaliśmy po to, żeby kupić auto, to nie udało się. Byliśmy zdenerwowani i zdegustowani ?jakością? oferty i porównaniem jej z rzeczywistością.
Zdaje sobie sprawę iż oferta internetowa nie jest ofertą w rozumieniu przepisów prawa handlowego, ale uważam, że nie powinno się w niej zatajać pewnych informacji, takich jako to, że auto jest zarejestrowane jako ciężarowe lub brakuje karty pojazdu.
Ciekawe były również domysły dealera, który stwierdził na podstawie OFERTY HANDLOWEJ (a nie faktury czy paragonu potwierdzającej wykonanie usługi) , że w samochodzie był wymieniany rozrząd. Pracownik RIO sprawdził również historię przeglądów i napraw w serwisie i znowu ku Naszemu zdziwieniu okazało się, że po 15 tys od wymiany tarcz hamulcowych rant wynosił ponad 2 /mm/. Nie potrafił Nam wytłumaczyć z czego to wynika.
Generalnie uważam, iż Państwa dealer chciał wcisnąć auto komuś kto się nie zna na motoryzacji i specjalnie zataił informacje o tym, że auto jest ciężarowe, a brak karty pojazdu mu nie przeszkadzał. To nie on tłumaczyłby się jednak przed Sądeckim Wydziałem Komunikacji.
Bardzo chętnie kupimy Peugeota i to od Państwa dealera, oby tylko jego opis był adekwatny do stanu faktycznego.

--------------------------
mam jazde bo wlasnie szfagier przyszly mnie beirze jako specjaliste do ogladania tych aut, on troche pedant, smieje sie z neigo ze dla niego jeszcze nie wyprodukwoali auta na swiecie, on by chcial nowe z salonu za 10 tys, ale z drugiej strony jak widze sciemy ktore wala handlarze to az mi przykro sie robi, juz wiem czemu moj abordowa sie w 3 dni sprzedala . . . a ztym puegotem to juz byla taka jazda ze sprzedawca zwyczajnie uciekl po moich paru pytaniach, ciekawe co odpowie centrala po przeczytaniu maila ; ]

_________________
EVitara


Na górę
Post: wt sty 03, 2012 7:58 am 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw maja 20, 2010 8:04 pm
Posty: 1195
Lokalizacja: Busko Zdrój/Chmielnik
http://moto.onet.pl/1653967,1,swiezo-sp ... tml?node=8

_________________
Vitara 1,6 8v sidekick + gaz
lift 2'' [PRZÓD: merc+dystans @Robsik TYŁ: audi+lublin] + bodylift 2''
BFG KM1 MT 30''x9,5 na felgach ET-18,35
obniżony przedni most 2'' @Robsik


Obrazek


Na górę
Post: wt sty 03, 2012 9:17 am 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: ndz cze 19, 2011 1:18 pm
Posty: 236
Lokalizacja: Bydgoszcz
z tym dealerem to chamstwo ale patrzcie to :-)

http://www.a6klub.pl/inne-allroad-c6-re ... t40883.htm


:twisted:

_________________
Sidekick + :)
SPRZEDAM 1,6 16V
czek dys ałt!


Na górę
Post: wt sty 03, 2012 11:25 am 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lut 11, 2011 12:55 am
Posty: 215
Lokalizacja: Szepietowo/Hamburg
Babok pisze:
http://moto.onet.pl/1653967,1,swiezo-sprowadzony-z-niskim-przebiegiem,artykul.html?node=8


ludzie często sami się proszą o takie akcje jak korekta etc
a kombinatorów nie brakuje i czy to prywatny czy handlarz zależy od człowieka
co do aut zza odry to szroty o których piszesz są po jej wschodniej stronie
vitara trafia do Polski często dlatego ,że w raichu nie przeszła TUV np mała dzirka w progu lub powierzchniowa rdza na ramie , później przechodzi przez ręce pierwszego właściciela , który wytłucze ją odpicuje i pcha dalej
w Niemczech vitary i inne 4x4 często przez całe swoje życie nie zjeżdzają z asfaltu i nie mówię tu o drogach asfaltopodobnych a jedyny piasek jaki widzą to z wycieczki nad morze.
Ocyzwiđcie są wyjątki np auto od niechlujnego bauera który zatrudnia polaków na farmie i tłuką je a później a jak już nie jedzie przez polskie kontakty trafia nad Wisłę itp.
na pocieszenie dla zwolenników polskich aut powiem ,że prawdopodobnie przy tym kursie euro niedługo pozostaną do wyboru tylko nasze rodzime cukiereczki


Na górę
Post: wt sty 03, 2012 10:18 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lut 20, 2011 10:30 am
Posty: 419
Lokalizacja: Złotów
Bolszakooof pisze:
z tym dealerem to chamstwo ale patrzcie to :-)

http://www.a6klub.pl/inne-allroad-c6-re ... t40883.htm


:twisted:

Ja tu nic dziwnego nie widze - zimowki?? chce sprzedac to bedzie inwestowal z 3 tys zl w dobre opony ?? Juz widze jak kupujacy za to doplaci ...
Przebieg - panie!!!!! 4 letnie auto i 200tys ??? Tak duzo??? Nie kupuje (zapewne pierwsza mysl kupujacego) - trza skrecic to kupi - jak to mowia - nasz klient nasz pan :)
Zderzak?? No nie robmy jaj - 200tys przekrecone (w 4 lata?? Troche trzeba sie najezdzic po autostradzie ) Ci co jezdza troche na autostradach to wiedza ,ze to norma
Wymieniana szyba?? Patrz punkt zderzak - kolega w nowym tiguanie wymienil juz 2 - auto ma dzis ok 9 miesiecy ...

Cena?? Moje auto moja cena - nie ma co sie rozpisywac na ten temat.

_________________
Navara D40
było:
Nissan D21
Vitara I 1,6 16V
Samurai 1,8
Pajero v6 181KM
Vitara 1,6 8V x3


Na górę
Post: wt sty 03, 2012 11:31 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: czw paź 20, 2011 9:03 pm
Posty: 389
lukas mówisz tak jak by nikt tam nigdy nie był . Te ich cukiereczki wcale nie są takie słodkie , oglądałem kilka .A niemiec nie jest głupi i za dobre auto chce dobre pieniądze .


Na górę
Post: śr sty 04, 2012 9:10 am 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: ndz cze 19, 2011 1:18 pm
Posty: 236
Lokalizacja: Bydgoszcz
Seba pisze:
Bolszakooof pisze:
z tym dealerem to chamstwo ale patrzcie to :-)

http://www.a6klub.pl/inne-allroad-c6-re ... t40883.htm


:twisted:

Ja tu nic dziwnego nie widze - zimowki?? chce sprzedac to bedzie inwestowal z 3 tys zl w dobre opony ?? Juz widze jak kupujacy za to doplaci ...
Przebieg - panie!!!!! 4 letnie auto i 200tys ??? Tak duzo??? Nie kupuje (zapewne pierwsza mysl kupujacego) - trza skrecic to kupi - jak to mowia - nasz klient nasz pan :)
Zderzak?? No nie robmy jaj - 200tys przekrecone (w 4 lata?? Troche trzeba sie najezdzic po autostradzie ) Ci co jezdza troche na autostradach to wiedza ,ze to norma
Wymieniana szyba?? Patrz punkt zderzak - kolega w nowym tiguanie wymienil juz 2 - auto ma dzis ok 9 miesiecy ...

Cena?? Moje auto moja cena - nie ma co sie rozpisywac na ten temat.



no Ty chyba z konia spadłeś :mrgreen: albo źle zrozumiałem Twojego posta albo wg Ciebie to, że autoryzowany serwis AUDI kręci liczniki i sprzedaje auta z tajemniczą przeszłością to norma i jest ok :lol:

Ja jestem BARDZO tolerancyjny jeśli chodzi o handlarzy autami i jeśli miałbym kupić podrdzewiałą Vitarę za 5 tysi to ok, ale jak w grę wchodzi kupa kasy, gdzie ludzie często się zapożyczają na długie lata (dla mnie głupota) to sorry ale muszę mieć pewność, że płacę za to co opisuje ASO - Podkreślam A!!!! S!!! O!!!

_________________
Sidekick + :)
SPRZEDAM 1,6 16V
czek dys ałt!


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl