suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 9:04 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: sob sie 11, 2012 1:58 am 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw sie 09, 2012 10:11 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Gierczyce
Dzień dobry
Jestem laikiem pośród samochodów terenowych, i zwracam się tu do Waszego grona forumowiczów o pomoc. Mianowicie znalazłem taką Vitarę: http://otomoto.pl/suzuki-grand-vitara-k ... 60206.html konsultowałem wybór ze szwagrem, leśnikiem ( posiadaczem Vitary cabrio, bodajże 93 rok 1.6 80KM) pomijając to, że odpadł mu błotnik. Stwierdził ze nie kupił by drugi raz. Natomiast mi osobiście sie juz tym fajnie jezdziło, ale jednak wolał bym, żeby miało te 4 drzwi i "coś" bagażnika, samochód ma być głownie do jazdy po asfalcie, ciągania przyczepy i ewentualnie do sadu na gruszki itp. Widziałem również taką: http://otomoto.pl/suzuki-vitara-mozliwa ... 45924.html .... doradźcie coś prosze, bo tak pisać i wklejąć linki w nieskończoność. I z góry dziekuje

_________________
Suzuki Vitara 2.0 V6 24V 97r.


Na górę
Post: sob sie 11, 2012 8:18 am 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 20, 2007 10:18 pm
Posty: 1255
Lokalizacja: Nowy Sacz
Silnik: J20A>Electric, H27A
Model: Cabrio,XL7
Rok prod.: 1998
jak szfagier kupil pascia to sie nie ma co dziwic ze niezadowolony, niestety ale jesli chodzi o vitary to trzeba trafic na dobra albo sporo pracy wlozyc zeby byla dobra. Ze mnie sie znajomi smieja ze jestem rolnikiem i pomykam dwoma traktorami chociaz w zyciu nie siedzialem w traktorze i nie mam nic wspolnego z rolnictwem, traktory to podobno moje auta - a ja jak jade osobowka to mam ochote ja zdetonowac - zalezy co kto lubi, Ta 2 vitarka wydaje sie byc ok, z tym 6 tysiecy ktore wsadzil to pewnie ze 3 tysiace wzieli za robocizne bo czesci wychodza taniej, jesli rama zdrowa a w nadkola nie da sie wsadzic reki to warto sie zainteresowac, po komorze silnika widac ( na kielichach nie ma widocznej mega rdzy) ze moze to byc wersja o ktora faktycznie ktos dbal, i masz GAZ, jedyne co bys musial dolozyc to butle wywalic pod auto zeby miec jednak bagaznika troche, a long sie prowadzi 3 razy lepiej od 3d ( nie tylko moje odczucie - moja kobita naprzemian jezdzi 3d i 5d, cabrio do lansu po miescie, long na dluzsze wypady)

_________________
EVitara


Na górę
Post: sob sie 11, 2012 9:34 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lut 04, 2009 9:35 pm
Posty: 4485
Lokalizacja: Ursynów
Silnik: J20A
Model: Cabrio 2.0 JLX
Rok prod.: 1998
Tak tylko 3gr. wtrące. Te Vitary z ogłoszeń to nie są Grand Vitary tylko Vitary w wersji "long". Grand Vitara jest następcą Vitary i ma całkiem inny wygląd:

To jest GV:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... Vitara.JPG

_________________
DantHe SVC 2.0 'Myszka Miki' + kilka cm do lansu :) Obrazek


Na górę
Post: ndz sie 12, 2012 2:21 pm 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lip 24, 2009 11:49 am
Posty: 821
ze mnie się śmieli jak kupowałęm gv .....do czasu zimy jak przyszło passata po polnych drogach holowal i rav4 nie dała rady ......
potem już nie śmieli si e

_________________
j20a wreszcie kupione


Na górę
Post: czw sie 16, 2012 10:23 am 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw sie 09, 2012 10:11 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Gierczyce
wielkie dzieki koledzy za porady. Zakupiułem oczywiście tą czarna, bo faktycznie nawet zdrowa jak na japończyka, zmalowana, ale to chyba dobrze, że ktoś dbał. Podobno słuzyła do wożenia głównie ludzi i środek też jakiś rozklekotany nie jest. Silnik wydaje mi sie ze jes gitara, aczkolwiek przestała teraz po jakiś 700km jeździć na LPG i co jakiś czas puszcza chmurę z płynu chłodniczego. Niewiecie może co może być powodem?? cała prawa strona silnika na wysokości pompy wspomagania, aż do skrzyni oblana płynem i cieknie aż na kolektor wydechowy (dlatego pewnie ta chmura) temp silnika w normie. Jka by ktoś coś wiedział o jakiś tam wężach od gazu jak one tam niej wiecej ida i od chłodnicy to proszę o pomoc. A jeśli ma ktoś manual service do tego modelu, to bede wdzięczny bardzo za przesłanie.

_________________
Suzuki Vitara 2.0 V6 24V 97r.


Na górę
Post: czw sie 16, 2012 5:46 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lut 04, 2009 9:35 pm
Posty: 4485
Lokalizacja: Ursynów
Silnik: J20A
Model: Cabrio 2.0 JLX
Rok prod.: 1998
piszta89 pisze:
wielkie dzieki koledzy za porady. Zakupiułem oczywiście tą czarna, bo faktycznie nawet zdrowa jak na japończyka, zmalowana, ale to chyba dobrze, że ktoś dbał. Podobno słuzyła do wożenia głównie ludzi i środek też jakiś rozklekotany nie jest. Silnik wydaje mi sie ze jes gitara, aczkolwiek przestała teraz po jakiś 700km jeździć na LPG i co jakiś czas puszcza chmurę z płynu chłodniczego. Niewiecie może co może być powodem?? cała prawa strona silnika na wysokości pompy wspomagania, aż do skrzyni oblana płynem i cieknie aż na kolektor wydechowy (dlatego pewnie ta chmura) temp silnika w normie. Jka by ktoś coś wiedział o jakiś tam wężach od gazu jak one tam niej wiecej ida i od chłodnicy to proszę o pomoc. A jeśli ma ktoś manual service do tego modelu, to bede wdzięczny bardzo za przesłanie.


Jeśli to na pewno plyn chlodniczy i nie dziala lpg to sprawdź przewody z tym plynem ktore ida do reduktora gazowego.

_________________
DantHe SVC 2.0 'Myszka Miki' + kilka cm do lansu :) Obrazek


Na górę
Post: śr wrz 12, 2012 8:18 pm 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw sie 09, 2012 10:11 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Gierczyce
Pęknienty był wężyk od odpowietrzenia głowicy, i sikało az tam na skrzynie itp.
Pozdrawiam i dzieki za pomoc

_________________
Suzuki Vitara 2.0 V6 24V 97r.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl