suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 11:29 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Autor Wiadomość
Post: sob kwie 06, 2013 10:29 am 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: pt sie 01, 2008 9:43 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Łask
Sonia pisze:
http://otomoto.pl/suzuki-grand-vitara-C28521422.html
http://otomoto.pl/suzuki-grand-vitara-2 ... 02444.html
http://moto.allegro.pl/suzuki-grand-vit ... 28232.html

dzis znalazłam tylko takie w okolicy:( pajero to niestety ani jednego w dieslu w roczniku 2001-2006 z pojemnością nawet 3.2 w cenie do 20 000, więc chyba jego sobie będę musiała darowac.
Wracając do pytania o silnik mazdy i peugeota, to jak mogę z ogłoszenia wywnioskować, że to będzie mazda? da się? Bo z tego co czytałam to nie koniecznie brak oznaczenia HDI musi oznaczać, że to nie francuz. One się różniły mocą silnika?

Wybaczcie głupie babskie pytania, ale o samochodach wiem tylko tyle ile mi tato mówił a tak daleko się nie zapędzał;)


Pierwsza i druga to ciężarowe, czerwona lewy przedni narożnik coś nie pasi :wink:
A trzecia, za dużo fot :mrgreen:

Mazda ma 87 km a HDI 109

A nie lepiej http://allegro.pl/sprzedam-suzuki-grand ... 74664.html

_________________
Była krótka 1.9 td, Long 2.0 TDIC i GV Cabrio 2.0
Jest GV 2.0 TD i GV 2.0 TD :D


Na górę
Post: sob kwie 06, 2013 10:37 am 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw sty 25, 2007 3:29 pm
Posty: 3314
Lokalizacja: Janów Lubelski
A tak ta druga też z Danii, ale czy były ciężarówkami to ja nie wiem, można sprawdzić po vin-ie nie jest to wg mnie dyskwalifikacja dla auta

_________________
Grand Vitara II 2,0 16v 2007r.
Lift EFS
Opony 235/75/16


Na górę
Post: sob kwie 06, 2013 10:43 am 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt kwie 05, 2013 1:54 pm
Posty: 22
Lokalizacja: lubelskie
BartekWPR pisze:
Poszukaj też Pajero w 3 litrowej benzynie, włożysz sobie gaz, te silniki dobrze współpracują podobno z gazem i jazda bedzie tyle kosztowała co Grandem na rope,albo mniej, a pod nogą zupełnie inna bajka.


No właśnie tu jest pies pogrzebany, bo jak patrze na pajero do 20 tys. w lubelskim albo okolicach to nawet jak szukam tylko w benzynie, to jedynie Pinin mi wyskakuje ( max 2.0) a i tego jest jak na lekarstwo. Strasznie mało popularne autko chyba :(
Np: http://moto.allegro.pl/mitsubishi-pajer ... 54729.html
tyle że w nim to:
1. hak trzeba by założyć
2. gaz zamontować
Ja to bym wolała wiesz, na gotowe;) Tak żeby kupić i od razu jeździć:)

oooo tu jest takie zagazowane i z hakiem ale 25 tys.
http://moto.allegro.pl/sprzedam-mitsubi ... 94005.html

_________________
no risk no fun;)


Na górę
Post: sob kwie 06, 2013 11:04 am 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: pt sie 01, 2008 9:43 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Łask
Pinin fajne, nawet bardzo bo niektóre miały blokade z tyłu, ale..
albo zwykły silnik 1.8 16v i wtedy zwykła instalacja lpg i brak reduktora
albo 1,8 lub 2.0 gdi i instalacja lpg za ok 8 tys (żeby to miało ręce i nogi) albo zwykła i wieczny serwis. Lecz mamy reduktor, blokada, czyli lepiej od vitary (jedynie nie ma ramy) :)


Cytuj:
A tak ta druga też z Danii, ale czy były ciężarówkami to ja nie wiem, można sprawdzić po vin-ie nie jest to wg mnie dyskwalifikacja dla auta


Jest ciężarowa bo, na drzwiach nalepa z wagą (chyba, bynajmniej charakterystyczna nalepa) i nie ma schowka w bagażniku na podłodze :wink:

_________________
Była krótka 1.9 td, Long 2.0 TDIC i GV Cabrio 2.0
Jest GV 2.0 TD i GV 2.0 TD :D


Na górę
Post: sob kwie 06, 2013 11:31 am 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw sty 25, 2007 3:29 pm
Posty: 3314
Lokalizacja: Janów Lubelski
No jest nalepa, po tym min. wiedziałem że z Danii,ale nie wiedziałem że tyczy tylko ciężarówek, niby można ją zawsze odkleić. O schowku też nie wiedziałem. Jesteś lepszy :evil: :wink:
Najlepiej sprawdzić po VIN , wtedy 100% pewności

_________________
Grand Vitara II 2,0 16v 2007r.
Lift EFS
Opony 235/75/16


Na górę
Post: sob kwie 06, 2013 11:40 am 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: pt sie 01, 2008 9:43 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Łask
A tam lepszy :mrgreen: już pare oglądałem, więc jakieś tam drobne porównanie mam.
Przy okazji też szukamy GV więc jestem na bieżąco :)

A co do ciężarowej, to oczywiście ona nie jest gorsza, sami mamy GV ciężarową.
Tylko przerabiając należało by wsadzić orginalną kanape, aby to jakoś wygladało i należało by poinformować kupującego o tym fakcie. 8)

_________________
Była krótka 1.9 td, Long 2.0 TDIC i GV Cabrio 2.0
Jest GV 2.0 TD i GV 2.0 TD :D


Na górę
Post: sob kwie 06, 2013 11:49 am 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw sty 25, 2007 3:29 pm
Posty: 3314
Lokalizacja: Janów Lubelski
Zgadza się, ale sprzedający chcą sprzedać i nie zawsze o wszystkim powiedzą. Ja jestem na etapie sprzedaży golfa4, telefonów trochę jest, a widzę że ludzie oczekują po 14- letnim aucie cudów, a najlepiej aby im jeszcze dopłacić. I teraz tak powiesz wszystko co jest to podziękują i już się nie pokażą, powiesz że wszystko jest cacy też źle, wyważona oferta też nie przemawia, cenę za dużą dać nie wypada, ale ta najmniejsza też nieprzekonuje

_________________
Grand Vitara II 2,0 16v 2007r.
Lift EFS
Opony 235/75/16


Na górę
Post: sob kwie 06, 2013 12:49 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: pt sie 01, 2008 9:43 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Łask
Zgadza się, problem jest z uczciwością, tak źle tak niedobrze :mrgreen:
Jak sprzedawaliśmy GV cabrio (ogłoszenie uczciwie wypisane tzn że przekładka z ang i jakieś tam 2 drobne pierdoły do poprawy to telefonów praktycznie brak) Chwila zeszła zanim trafił się chętny, chodź technicznie ok i wizualnie była miód :roll:

I raz trafiliśmy na takiego sprzedającego, który na dzień dobry poinformował że vitka po wypadku, gdzie u hien była by pewno bezwypadkowa. A vitka do dziś się trzyma :mrgreen:

_________________
Była krótka 1.9 td, Long 2.0 TDIC i GV Cabrio 2.0
Jest GV 2.0 TD i GV 2.0 TD :D


Na górę
Post: sob kwie 06, 2013 1:12 pm 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt kwie 05, 2013 1:54 pm
Posty: 22
Lokalizacja: lubelskie
a może ktoś z was sprowadza autka z za granicy? ^^
to bym sobie zamówiła na już:P
bo z tego co patrze to wszystkie sprowadzane i tak a do tego od prywatnego sprzedawcy to praktycznie nie da się trafić a w komisie sobie odpowiednio doliczają:/

_________________
no risk no fun;)


Na górę
Post: sob kwie 06, 2013 1:16 pm 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt kwie 05, 2013 1:54 pm
Posty: 22
Lokalizacja: lubelskie
oooo np w tym się zakochałam:P
http://otomoto.pl/mitsubishi-pajero-4x4 ... 35304.html
ale pewnie jak by takie sobie sprowadzic to by bylo sporo taniej

_________________
no risk no fun;)


Na górę
Post: sob kwie 06, 2013 1:58 pm 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt kwie 05, 2013 1:54 pm
Posty: 22
Lokalizacja: lubelskie
BARTEK W. pisze:
Zgadza się, ale sprzedający chcą sprzedać i nie zawsze o wszystkim powiedzą. Ja jestem na etapie sprzedaży golfa4, telefonów trochę jest, a widzę że ludzie oczekują po 14- letnim aucie cudów, a najlepiej aby im jeszcze dopłacić. I teraz tak powiesz wszystko co jest to podziękują i już się nie pokażą, powiesz że wszystko jest cacy też źle, wyważona oferta też nie przemawia, cenę za dużą dać nie wypada, ale ta najmniejsza też nieprzekonuje


A bo źle to Bartek robisz:) My właśnie szukamy Pajero/GV dlatego że rozbiliśmy golfa 4ke:) Nie wiem za ile chcesz go sprzedać, ale my dostaniemy kasę z ubezpieczalni od gościa który wymusił (szkoda całkowita) a teraz 5 minut temu wystawiliśmy to co z autka zostało za 3500 zł i w ciągu 5 minut 2 kolesi dzwoniło po niego:) Jeden już jedzie lawetą a 2gi mieszka obok to sobie dojdzie:P
Więc jak masz problem ze sprzedażą to wiesz... :D

_________________
no risk no fun;)


Na górę
Post: sob kwie 06, 2013 2:47 pm 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw sty 25, 2007 3:29 pm
Posty: 3314
Lokalizacja: Janów Lubelski
No ciekawy sposób, ja chcę za niego 8 tys do negocjacji, w aucie wszystko działa jak należy, siadasz i jedziesz, w trzech miejscach trzeba zrobić niewielkie zaprawki i tyle

_________________
Grand Vitara II 2,0 16v 2007r.
Lift EFS
Opony 235/75/16


Na górę
Post: sob kwie 06, 2013 3:45 pm 
Offline
3" - błotołaz

Rejestracja: pt mar 04, 2011 8:24 pm
Posty: 1230
Lokalizacja: okolice Zamościa (lubelskie)
Sonia a z kąd dokładnie jesteś??? w okolicy tyszowiec jest gość z którym się wsiada w busa płaci mu się z tego co wiem 1,5tys jedziesz z nim pokazujesz mu palcem auto które chcesz... on wszystko załatwia itp, pakuje ci auto na lawetę i wracacie do domku... znaczy się wracacie jak inni znajdą sobie też auta :D bo jedzie z nim kilka osób... on oczywiście pomaga tam szukać aut najpierw w polsce pokaże ci kilka na kompie a później na miejscu...

_________________
Vitara 4" 2"body XTR SIMEX 31"-była
Jeep Zj 4.0 lift 3,5" bfg AT 30"-był
WJ 4.7 v8 2" felgi 16,-10 i AT 30"-jest
Vitara 1.8t 150hp 4"zawias 2"body SIMEX 32" felgi 16 et -30 dragon 12000lbs - składa sie


Na górę
Post: sob kwie 06, 2013 3:46 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 13, 2012 2:39 am
Posty: 108
Lokalizacja: Kraków/chwilowo Tarnów
Pajero pinin to bardzo fajne autko. Szkoda, że GDI niezbyt nadają się pod gaz (bezpośredni wtrysk- z tego co pamiętam),a troszkę palą. Jeśli chodzi o stosunek kosztów do właściwości terenowych, to jednak najlepiej wypadają Suzuki.

_________________
Niebieska blaszanka 1.6 8V LPG.


Na górę
Post: sob kwie 06, 2013 4:04 pm 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt kwie 05, 2013 1:54 pm
Posty: 22
Lokalizacja: lubelskie
ten golf (rocznik 99 w kombiku) juz sprzedany - poszedł od reki w 5 minut za 3 000 a zwrocili z ubezpieczenia 5 500 (choc wycenili go na 10 000 a uznali szkode całkowitą - jedynie tylna klapa sie nadawała do sprzedania z blachy- ale ja tam nie wiem jak oni to wyliczają potem te kwoty do zwrotu :roll: ) wiec w sumie wyszlo za niego lepiej po rozbiciu niz jak by go sprzedac przed wypadkiem, bo mial do zrobienia nadkola pognite.

Ja dokładnie mieszkam w Puławach, ale jak masz gościa ktory sprowadza to bez znaczenia mi skąd on będzie - poproszę o namiary:)
Zawsze się taka informacja moze przydać - nie teraz to później:)

_________________
no risk no fun;)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl