suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 8:04 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Post: pn lis 03, 2014 7:55 am 
Offline
0" - piaskownica

Rejestracja: czw paź 23, 2014 3:05 pm
Posty: 4
Pytałam si ostatnio jakich sprzedawców unikać gdyż jak wspomniałam już na jednym przejechałam się.
Dostałam wiadomość od kogo warto kupić. Jeden z tych sprzedawców to właśnie ten od którego nie warto kupować.
Zastanawiałam się czy to pisać jednak z drugiej strony ja sama chciałabym takie info dostać.
jakiś czas temu zamawiałam części do liftu od hunterdesign powiem szczerze że jestem kobietą ale traktować mnie jakbym miała podwójnego zeza lub wciskać teksty że ktoś tego nie sprawdził to proszę o litość. Najważniejsze to spawanie i nikt podczas pierwszej czynności nie zauważył że części są takie krzywe że ciężko podać wymiar. następnie ktoś to maluje potem nakleja śliczny podpis firmy i pakuje i przez ten cały czas nikt nie zauważył jakie te części są krzywe. błagam co za żenada.
Przy okazji tak do sprzedawców jak robicie to róbcie dobrze a poza tym pamiętajcie że ktoś ma tym jeździć np dziecko lub kobieta w ciąży. Nie wykorzystujcie pasji i zainteresowań ludzi i poza tym nie myślcie że kobiety są głupie i na niczym się nie znają. dla postrachu zdjęcia w załączniku

Kolejnym miejscem gdzie zajrzałam po części było radzikone widziałam że dużo osób od nich zamawiało na pewno droższe ale jakości nie da się porównać z tym co miałam od huntera. radzikone prościutkie nawet teściu który spawa powiedział że bardzo dobrze wykonane. polecam radzikone.

Pozdrawiam wszystkich którzy zaczynają prace z Vitarą.
Swietna pasja!

Sylwia


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
 
Post: pn lis 03, 2014 11:12 am 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn kwie 06, 2009 6:22 pm
Posty: 1582
Lokalizacja: Warszawa/Ząbki
Może najpierw niech się wypowie Hunter, bo pewnie będzie chciał.

_________________
CABRIO 90' 1,6 8v - Afgany, 2x100%, 33 simex - SPRZEDANA (NOWY PROJEKT W DRODZE)
więcej: viewtopic.php?f=28&t=1989


Na górę
 
Post: pn lis 03, 2014 12:46 pm 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz wrz 16, 2012 9:47 am
Posty: 824
Lokalizacja: Kartuzy
Silnik: 2,5 v6
Model: Cabrio
Rok prod.: 1994
W celu sprostowania sprzedałem Pani Sylwii na allegro kpl dystansów do liftu, jak dostałem od Pani wiadomość o tym że jeden dystans jest "pofalowany" poprosiłem o zdjęcia które tu zostały zamieszczone i po otrzymaniu zdjęć zaoferowałem od razu wymianę wadliwego dystansu pod amora na nowy "prosty" lub zwrot kosztów zakupu całego zestawu i odesłanie go do mnie, Pani Sylwia wybrała zwrot i tak też zostało uczynione, po otrzymaniu części od razu został wykonany zwrot gotówki za zamówione dystanse a wadliwy dystans został zutylizowany. I faktycznie jeden dystans ten po prawej z pierwszego zdjęcia został krzywo pospawany i naprawdę niestety nie zostało to zauważone na żadnym z etapów produkcji co przy większej skali może się zdarzyć, że coś jest nie tak i zdarzyło się tak pierwszy raz i mam nadzieję że ostatni :)
Jeśli Panią uraziłem to przepraszam, ale nie przypominam sobie wciskania kitu.
To tyle na moją obronę...

_________________
lift 4", osłony, zderzaki i inne <- SPRZEDAM --> http://hunterdesign.pl
http://www.facebook.com/hunterdesignoffroad


Na górę
 
Post: pn lis 03, 2014 4:42 pm 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lut 03, 2010 9:55 am
Posty: 843
Lokalizacja: Gdynia
W częściach od radzikone też zdarzają się buble, np źle pospawane dystanse sierżanta, badziewne poliuretany czy pękające sprężyny... Więc nie dajmy się zwariować. Prawdą jest że lift najlepiej robić we własnym zakresie, wiesz co masz a koszt na nowych częściach czyli przednie i tyle amorki i wszystkie sprężyny to około 500 plnów reszta to pare kilogramów płaskownika i spawanie.

_________________
FORUM SWIFT http://www.swiftklub.org
Obrazek


Na górę
 
Post: pn lis 03, 2014 5:06 pm 
Offline
3" - błotołaz

Rejestracja: ndz cze 16, 2013 11:08 pm
Posty: 813
Lokalizacja: Oława
Silnik: 1.6 L3.14dżi
Model: Blaszak
mockba pisze:
W częściach od radzikone też zdarzają się buble, np źle pospawane dystanse sierżanta, badziewne poliuretany czy pękające sprężyny... Więc nie dajmy się zwariować. Prawdą jest że lift najlepiej robić we własnym zakresie, wiesz co masz a koszt na nowych częściach czyli przednie i tyle amorki i wszystkie sprężyny to około 500 plnów reszta to pare kilogramów płaskownika i spawanie.


No tak a ty dalej swoje. Co innego pękające sprężyny (źle zamontowane) i poliuretany od badziewnego producenta a co innego produkcja własna. Z tego co wiem, Radzik sam wychwycił wadę i zrobił akcje serwisową.


Na górę
 
Post: pn lis 03, 2014 5:44 pm 
Offline
4" - błotny dziadek
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 27, 2008 4:26 pm
Posty: 2689
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: G16B
Model: Radzikone Edyszyn
Rok prod.: 1995
mockba pisze:
W częściach od radzikone też zdarzają się buble, np źle pospawane dystanse sierżanta, badziewne poliuretany czy pękające sprężyny... Więc nie dajmy się zwariować. Prawdą jest że lift najlepiej robić we własnym zakresie, wiesz co masz a koszt na nowych częściach czyli przednie i tyle amorki i wszystkie sprężyny to około 500 plnów reszta to pare kilogramów płaskownika i spawanie.

j.w.
Od kiedy radzik robi sprężyny albo poliuretany z elast-polu?
Dystanse sierżanta każdemu wymienił bez gadania.

_________________
Futrzak->Vitka'89 ->Vitka'95->GV2000->Korozjara


Na górę
 
Post: pn lis 03, 2014 6:01 pm 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lis 18, 2012 8:18 pm
Posty: 1154
Lokalizacja: KLI, wawa
ja tam nie wiem w czy problem, zdarzyła się wada i tak bywa w życiu, uważam że sprzedający zachował się profesjonalnie i odpowiedzialnie, każdemu się błędy zdarzają ..... ten się nie myli kto nic nie robi, ja osobiście mam lift przodu od Radka podejrzewam że pierwszą wersja, gadałem z nim powiedział żebym sprawdził jedna łapę, sprawdziłem że faktycznie lata, wziąłem kupiłem u Radka tą poprawioną i żadnego żalu nie mam że coś tam, jestem wdzięczny że dba o swoich klientów :wink:

Tutaj też uważam że koleżanka niepotrzebnie przed orkiestrę wyciąga sprawę, ale to moje takie tam patrzenie na sprawę :lol: :lol: :lol: jesteśmy grupa która ma wspólne hobby i nie ma co się obsmarowywać, a raczej szacun dla naszych forumowych producentów że się im chce i zawsze pomogą...

na pohybel niezadowolonym Góral :wink:

_________________
?każdy alkohol jest bardzo dobry z wyjątkiem denaturatu, który jest dobry?
viewtopic.php?f=28&t=9240


Na górę
 
Post: pn lis 03, 2014 6:10 pm 
Offline
Moderator

Rejestracja: wt lut 13, 2007 9:17 pm
Posty: 5117
Lokalizacja: Wojkowice Kościelne
Silnik: H27A
Model: GV XL7
Rok prod.: 2003
I tą o to głęboką sentencją zakończmy temat.
To jest sprawa miedzy kupującym a sprzedającym i powinni sobie to wyjaśnić co właśnie uczynili powyżej.
I dopóki nie ma z tym problemu, wszystko załatwia się jak należy i zgodnie z przyjętymi zasadami to nie widzę sensu wywlekania takich rzeczy na forum publiczne.

_________________
XL7 2,7 V6 form Juesej.


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl