suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 1:46 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: śr lip 23, 2014 6:32 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr maja 30, 2012 9:04 am
Posty: 150
Lokalizacja: wrocław/poznań/bydgoszcz
Silnik: 1.6 8v
Rok prod.: 1990
No i błąd. Musi być 1300. No i obudowa koniecznie plastikowa, lepiej się pole magnetyczne rozchodzi...

Kolegę, który założył temat przepraszam za kasztany :oops:

_________________
Lepiej mądrze milczeć, niż głupio gadać.


Na górę
Post: pn wrz 22, 2014 8:47 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 30, 2013 4:58 pm
Posty: 143
kurczak pisze:
nawet zauważyłem, że Suzuka zaczęła mniej palić. Pewnie działa to jak magnetyzer. I mocy ma więcej... ale to zależy od gatunku słuchanej muzyki. Najlepiej przy disco-polo z dobrym beatem... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



to napewno dlatego ze masz stary akumulator i pobiera za mało amperów z alternatora , przez to prąd przenikał przez stare przewody zapłonowe iskrząc w body autka bo miały za duży omaż... jak właczasz disco polo to wzmacniacz tuby zabiera ten prąd co przemyklał do masy i masz wiecej koni bo to dużo mniej strat napięciowych na ukłądzie zapłonowym.. :P proponuje sprawdzić na hamowni... podejrzewam że 60% głośności przy disco polo będzie stanowić apogeum wydajności twojej viertartki...


oczywiście żartowałem.... :D wiecej mocy przy dicopolo stanowi tylko otym ze poprostu lubisz tą muzyke

_________________
_______________________
JLX 1,6 8V 1991 rozpadl sie
XL7 2,7 24V 2003 2wd emerika


Ostatnio zmieniony pn wrz 22, 2014 8:59 pm przez Kierowca Bombowca, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
Post: pn wrz 22, 2014 8:57 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 30, 2013 4:58 pm
Posty: 143
ja tam nie szukam audiofilskich rozwiązań, poprostu wrzuciłem swój pomysł.. jestem zadowolony bo gra dużo lepiej niż oryginalne głośniki przy ktorych pierdzą osłony napinaczy pasów (myślałem że to głośniki) autko jest jakie jest... ma swoją budowę, elementów plastikowych nie bede na silikon przyklejał do body autka... bo to walka z wiatrakami... chcuiałem pokazać ze w tylniej klapie jest miejsce na wooferek... dla tych co mają gaz..., a kontynuując to na butli z gazem mam jeszcze półkę gdzie leżą klucze podnośnik i wszystko co potrzebne by wiertarke przywrócić do życia na trasie... to nie jest dla basu przeszkodą... nie dla takiego basu... koledzy byli zachwyceni ze muzyka w takim "youngtimerze moze tak grać"
ściągnięcie dachu na tyle natomiast powoduje ze dzwiek leci w niebo i wtedy jest kapa... jednym słowem buda cała działa jako pudło rezonansowe... bez dachu... nie ma sensu kręcić gałkami i szukać niskich tonów.... :) nie kiedy głośnik jest w tylniej klapie...

no chyba że.. umieścicie go pod pewnym kątem
może tak aby był równolegle z przednią szybą? to tylko kwestia pierscieni dystansujących ale warte sprawdzenia... :D
oczywiście jeśli szyba wytrzyma ciśnienie akustyczne.. czyli na własną opdowiedzialnośc :P

_________________
_______________________
JLX 1,6 8V 1991 rozpadl sie
XL7 2,7 24V 2003 2wd emerika


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl