suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 5:37 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: ndz gru 11, 2016 11:52 am 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lis 27, 2016 2:22 pm
Posty: 12
Silnik: H25A 2.5 V6
Model: Grand Vitara
Rok prod.: 2003
Witam
Pewien czas temu rozglądałem się za czymś takim jak zmieniarka USB, wszędzie gdzie nie zapytałem, nie przeczytałem pisano mi, że takiego czegoś nie ma do naszych GV. Napisałem nawet do polskiego dystrybutora/importera Yatour'a , odpowiedzi żadnej nie dostałem. Postanowiłem samemu poszukać na zagranicznych stronach i co się okazało, że jednak takie coś występuję. Na chińskim portalu Aliexpress odnalazłem tę urządzenie. Po uprzednim kontakcie ze sprzedawcą czy aby na pewno pasuje i będzie działać zakupiłem te urządzenie. Po niecałym miesiącu oczekiwania dotarło.
Załącznik:
HTB16lZ9FVXXXXcYapXXq6xXFXXXE.jpg


Montaż potrwał dosłownie chwilę.
Jakość dźwięku taka sama jak przy płycie. Im lepszy plik wrzucicie na pendrive/kartę SD tym lepiej będzie grać :)
Zmiana między CD/zmieniarką USB/FM jest płynna. Na nośniku danych możemy mieć 99 folderów po 999 utworów.
Jest możliwość dokupienia dodatkowego modułu Bluetooth dzięki temu nasza zmieniarka będzie dodatkowo systemem głośnomówiącym sparowanym z naszym telefonem. ;)
Wrzucam kawałek filmu, sorki za jakość ;)
https://www.youtube.com/watch?v=PjkNQNSDD1Q


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
Post: pn gru 12, 2016 6:07 pm 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: śr maja 20, 2015 7:59 am
Posty: 70
Lokalizacja: Norkownia
Silnik: 2.0HDI RHW
Model: XL7
Rok prod.: 2005
Masz jakiegoś linka do tego gościa, od którego kupiłeś? Ten moduł BT też posiada?

No i ile $$ za taką imprezę.

Niedługo norki zmieniają FM na DAB i radyjko z vitki całkiem przestanie być użyteczne. I się zastanawiam, czy kupować coś takiego, czy szukać innego radia. Tylko to cięcie ramki mnie przeraża.


Na górę
Post: pt gru 16, 2016 5:19 pm 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lis 27, 2016 2:22 pm
Posty: 12
Silnik: H25A 2.5 V6
Model: Grand Vitara
Rok prod.: 2003
Kupowałem z Aliexpress.
Oto link https://www.aliexpress.com/item/Yatour-Digital-Music-Car-MP3-USB-adapter-for-Suzuki-OEM-Clarion-radio-stereo-Swift-Jimny-GRAND/32232066930.html?spm=2114.13010608.0.0.0bwOgw
Kupowałem 11.11 to był jakiś ich dzień promocji więc wydałem na zmieniarkę 200zł. Moduł BT trzeba oddzielnie dokupić.


Na górę
Post: czw mar 09, 2017 10:23 am 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lis 27, 2016 2:22 pm
Posty: 12
Silnik: H25A 2.5 V6
Model: Grand Vitara
Rok prod.: 2003
Mała aktualizacja, zmieniarka dalej elegancko działa. Żadnego zawieszania się nic a nic. Jedyna moja uwaga to , że nie z każdym pendrive'm działa. :)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl