suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest sob maja 04, 2024 8:45 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: czw gru 05, 2013 6:10 pm 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: wt maja 07, 2013 6:53 pm
Posty: 32
Dotyczy GV II z 2008 r 2,0 benzyna + LPG
panowie rozebrałem pomierzyłem i zrobiłem co trzeba - na ssąsych wszystkie luzy w tolerancji (regulacja była dokonywana 40 tys km temu z tego co mówił porzedni własciciel) wiec ssące ok a czytałem ze to ssące lecą cześciej niż wydechowe hmm a u mnie na odwrót, na wydechowym 5 płytek były do zeszlifowania o 0,07mm 0,04mm 0,1mm, 0,1mm i o 0,15mm - nie wiem czy to dużo czy można było jeszcze na tym jeżdzic ale wyjąłęm i na magnesowaj szifierce zeszlifowałem z dokładnością od setnej mm ale powiedzcie mi po mam zonka najciensza płyta teraz jaką mam założoną ma 1,95 mm a aso sprzedaje najcienszą 2,175mm i zauważyłem ze ta płytka jest prkatycznie równa z wysokością brzegu szkalnki czyli wychodzi ze to już koniec regulacji na płytkach i trzeba by było robić gniazda zaworowe bo krzywki wałka będą chaczyć w pierwszej kolejności o brzeg szklanki a potem dopiero będą wpadać na płytkę - czy sie mylę czy nie???


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl