suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 8:32 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: czw lis 22, 2018 1:36 pm 
Offline
0" - piaskownica

Rejestracja: śr paź 25, 2017 4:22 pm
Posty: 2
Lokalizacja: DLW
Silnik: G16B
Model: 1,6 long
Rok prod.: 1992
Cześć, podepnę się tutaj, żeby nie mnożyć tematów. Mam taki dziwny i narastający problem:
co rano (jakby bardziej przy skręcie w prawo) pierwszych set metrów po starcie auta.. jakby z lewej strony z przodu dochodzi dziwne chrobotanie. Słychać jakby przy kole. Kiedy auto stanie - znika. Na równym też chrobocze. Tak przez jakiś kilometr- dwa i potem luz cisza. Dzisiaj chyba winowajca się ujawnił, bo chrobotanie nagle się przekształciło w wycie i licznik oszalał - poszedł na max 160 :) Po chwili opadł na miejsce i wszystko ucichło i teraz wszystko gra.
Mam pytanie:
- gdzie jak jest w vitce wpięta linka od licznika ? jak to działa?
- gdzieś po lewej stronie z przodu, czy to zbieżność zdarzeń i linka nie ma nic do chrobotania?
- a może mi się w liczniku miele ? miał tak ktoś?
- może tam się coś zablokować, że stanę w polu, czy umrze ten licznik i spoko.
(licznik huśta się do jakiś 40, a potem normalnie chodzi. no poza dzisiejszym rankiem. mechanicy nie stwierdzili nic w tym kole. )
może ktoś coś podpowie... nawet nie ma jak w to zalookać, bo teraz oczywiście objawów nie ma. będą jutro rano :)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl