suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 10:09 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: śr paź 14, 2009 6:10 pm 
Offline
Moderator

Rejestracja: sob paź 06, 2007 10:45 pm
Posty: 616
Lokalizacja: Konin
Witam.
Jak co niedzielę w teren.Co wyjazd nowe auta nowi ludzie.
w grupie Wrangler z dwoma windami "chińczykami"Z tyłu drugi aku alternator wielki więdz daje radę.Kolejny przejazd Vitary jak to vitary przeszły Wkleił sie Pajero.Za nim był wrang więc go winda za dupę i dawaj.I nagle pajero wyszło a Wrang ciagnie dalej.Nie pomodło wyrwanie kabla od sterowanai ani HEBEL :!: :!: :!: KTÓRY OD TEGO JEST :!: :!: .
Wrang nawinął pajero na siebie.Wgniótł tyle ile mógł i wibnda staneła..Teraz akcja szybkigo otwieranie maski-załozone durne wanty które zanim się odkręciło z przekaźników juz sie nie tyle dymiło co paliło.
Okazało się że Pan XXX przy motaniu wstawił hebel o żuka czy czegos tam który poprostu sie skleił....
Jak zakładacie hebel to nie załujcie pieniedzy i zalużcie coś co bedzie działać a nie tylko wygladaći być po powinno być
Ja mam od Tira na 24V i 2000A i robi.Kosztował 60 zł ale mam pewność że działa!!!!
Nie bagatelizujcie takich spraw bo nie tylko możecie stracić auto ale i można komuś zrobić krzywdę :evil:
O gaśnicy i szybkim dostępie do aku pod maską nie wspomnę bo to dla mnie oczywiste.
pozdrawiam

_________________
Vitara 1,6 8V -> Y60 4,2E ->Y61 2,8TD->L200-> Grand Vitara I & Grand Vitara II


Na górę
Post: śr paź 14, 2009 7:32 pm 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: śr maja 20, 2009 8:49 pm
Posty: 50
Lokalizacja: Konin
Witam,
Forum sobie anonimowo czytam już dłuższy czas, a że się nie udzielam to cóż... nie miałem do tej pory nic ciekawego do przekazania :wink:
Tyle tytułem wstępu.


Cała akcja przedłużała się po pierwsze przez problem z otwarciem maski a po drugie przez problem zdjęcia klemy z akumulatora...
Całe szczęście nikomu i nic... :roll:

Na heblu myślę nie ma co oszczędzać, biorąc pod uwagę koszta Off-Roadu to i tak nie jest drogo :wink:
OKU pisze:



(...)Teraz akcja szybkigo otwieranie maski-załozone durne wanty które zanim się odkręciło z przekaźników juz sie nie tyle dymiło co paliło. (...)

A oto i foto poglądowe jak NIE zakładać odciągów- kompletny brak szybkiego dostępu pod maskę. [wspomniany wyżej Wrangler]
Obrazek



OKU pisze:
(...)Kolejny przejazd Vitary jak to vitary przeszły Wkleił sie Pajero.(...)

Pozwolę sobie Ciebie poprawić, nie Pajero a Land Cruiser :wink:






Pozdrawiam,
Hałas




PS: @OKU -to pisałem ja, "fotograf" na kilku wypadach. :wink:

_________________
http://picasaweb.google.pl/halas4x4 <-- Moje foto :)


Na górę
Post: czw paź 15, 2009 4:40 pm 
Offline
Moderator

Rejestracja: sob paź 06, 2007 10:45 pm
Posty: 616
Lokalizacja: Konin
Hałas pisze:
Pozwolę sobie Ciebie poprawić, nie Pajero a Land Cruiser :wink:
PS: @OKU -to pisałem ja, "fotograf" na kilku wypadach. :wink:

Witam.
Miło Kolegę powitać choć to nie ten dział :wink: ale miło że w końcu grono ludzi z Konina sie powieksza na forum bo przeciez nie tylko ja mam Sukę :twisted:
Co do pajero wybaczcie pomyliłem sie ale po 6 browarach bywa ale chodziło o przekaz a nie o auto no ale szacun za czujność...
Hałas kolego kiedy moge sie zgłosić po zdjęcia z tego wypadu?? :wink:
Przyznasz Kolego Fotoreporterze że wygladało to bardzo źle i wiele nauczyło :?: :idea:
Pozdro

_________________
Vitara 1,6 8V -> Y60 4,2E ->Y61 2,8TD->L200-> Grand Vitara I & Grand Vitara II


Na górę
Post: czw paź 15, 2009 5:24 pm 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: śr maja 20, 2009 8:49 pm
Posty: 50
Lokalizacja: Konin
Prawda, wyglądało to nie najlepiej.
"Człowiek się całe życie uczy i głupi umiera"... :wink: tak więc trzeba z takich akcji wyciągnąć wnioski...


Foto postaram się jak najszybciej przekazać,(płytkę właśnie przygotowałem, nie pogardziłem też innych fotek i filmiku-tak coby miejsca nie marnować :mrgreen: ) Podam osobiście lub przekaże Mańkowi - to "wyjdzie w praniu" :wink:


Pozdrawiam,
Hałas

_________________
http://picasaweb.google.pl/halas4x4 <-- Moje foto :)


Na górę
Post: czw paź 15, 2009 5:53 pm 
Offline
Moderator

Rejestracja: sob paź 06, 2007 10:45 pm
Posty: 616
Lokalizacja: Konin
A co porządek na forum był :wink:
Prosze sie ładnie powitać w odpowiednim dziale pt.:powitania :wink: coby nie mówili że z Konina to złe chłopaki
Pozdrawiam

_________________
Vitara 1,6 8V -> Y60 4,2E ->Y61 2,8TD->L200-> Grand Vitara I & Grand Vitara II


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl