suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 2:06 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Post: pn sie 12, 2013 7:05 pm 
Offline
3" - błotołaz

Rejestracja: czw mar 21, 2013 11:33 am
Posty: 504
Lokalizacja: Pruszków i okolice
Witam. Dziś byłem na wycenie łatanie mojej budy. Prawa strona podłogi można powiedzieć że w całości do poprawek lewa strona w miarę. dodatkowo mocowania pasów nie istnieją małe dziurki z przodu pod nogami kierowcy plus progi które też nie istnieją. Do tego body lift na profilu 5cm. Materiał plus robocizna 1500zł. To dużo czy nie? Progi mają być z profila i lekko będą wystawały poza auto. Do tego lekkie podcięcie błotników przednich. Próg ma wystawać tak aby można było na nim stanąć i będzie połączony wzpocnieniami z ramą. całość od spodu zabezpieczona. Malowanie wewnętrz podłogi plus progów we własnym zakresie. Czy ta cena jest ok?

_________________

Grand vitara 2.5 v6 robi się
Pinin 5D 2.5" trepador 30" escape ewq-q9500
Były
Vitara 1.6 4" 30"
jeep XJ 4.0 3,5"
jeep XJ 2.1td 4" 32"
Vitara 1.6 8V 3" 31"
monterey 3.1td 32"


Na górę
Post: pn sie 12, 2013 8:04 pm 
Offline
5" - nadszyszkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob kwie 21, 2007 1:35 pm
Posty: 4769
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: LPG16B
jak będzie zrobione dobrze to bardzo dobra cena

Jak będzie lipa to za drogo :wink:

_________________
PS.
Przerabiasz lub podnosisz swoją Vitarę I lub Grand Vitarę I ?
Masz to w planie?
Zajrzyj na https://radzikone.pl - Zestawy i części do liftu, opony, wyciągarki i wiele innych !


Na górę
Post: pn sie 12, 2013 9:06 pm 
Offline
3" - błotołaz

Rejestracja: czw paź 06, 2011 8:43 pm
Posty: 510
Lokalizacja: Małopolskie Gołcza
Za tą cene to musi być lipa. Ja właśnie robie troche bude i roche rame plus lift budy istaram się zrobić to jak naj lepiej i wiem że masakra jest. Ja za drugie tyle bym się zastanawiał. W Vitarze gdzie nie skrobniesz tam dziura a doprowadzić to do porządku,dobrze powzmacniać i zabezpieczyć podkładem i dobrą konserwacją to nie taie proste. Uważam że ktoś żuci kilka łatek na większe dziury reszta to kit i będzie git za te pieniądze. Radzik T ile byś wziął za taką robotę? U Ciebie na pewno konkretnie zrobione by było.


Na górę
Post: pn sie 12, 2013 9:15 pm 
Offline
5" - nadszyszkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob kwie 21, 2007 1:35 pm
Posty: 4769
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: LPG16B
może w 3000zł by się zamknęło ale ja takich rzeczy nie robię bo nie mam czasu na pierdoły

_________________
PS.
Przerabiasz lub podnosisz swoją Vitarę I lub Grand Vitarę I ?
Masz to w planie?
Zajrzyj na https://radzikone.pl - Zestawy i części do liftu, opony, wyciągarki i wiele innych !


Na górę
Post: pn sie 12, 2013 11:06 pm 
Offline
3" - błotołaz

Rejestracja: czw mar 21, 2013 11:33 am
Posty: 504
Lokalizacja: Pruszków i okolice
kosib pisze:
Za tą cene to musi być lipa. Ja właśnie robie troche bude i roche rame plus lift budy istaram się zrobić to jak naj lepiej i wiem że masakra jest. Ja za drugie tyle bym się zastanawiał. W Vitarze gdzie nie skrobniesz tam dziura a doprowadzić to do porządku,dobrze powzmacniać i zabezpieczyć podkładem i dobrą konserwacją to nie taie proste. Uważam że ktoś żuci kilka łatek na większe dziury reszta to kit i będzie git za te pieniądze. Radzik T ile byś wziął za taką robotę? U Ciebie na pewno konkretnie zrobione by było.



robi mi to człowiek który jeździ ze mną w terenie co tydzień. widziałem jak wyspawał samuraia jednemu z "naszych" i jak robi swoje auto czy też same jego spawy..... Jest naprawdę bardzo przyzwoity. Ja chciałem małe łatki to mi powiedział ze z prawej strony wywala wszystko i jedzie ciągłym spawem nie będzie się bawił w łatki bo więcej babrania jak to warte. Nie pytałem jaką blachą będzie to robił (grubość). Jaka jest wystarczająca?

Co do zabezpieczenia..... będzie poprostu pomalowana barankiem. Nie mówię że będzie to zabezpieczane bóg wie czym. Pójdzie baranek i tyle. Spawał mi główkę mostu w suce, a mojemu ojcu do nivy, do patrola zderzaki i mocowania szekli. Wszystko jest do dziś i nic nie odpada nie pęka itp. Rozumiem że warto dać 1500zł za taką usługę z jego materiałem?

_________________

Grand vitara 2.5 v6 robi się
Pinin 5D 2.5" trepador 30" escape ewq-q9500
Były
Vitara 1.6 4" 30"
jeep XJ 4.0 3,5"
jeep XJ 2.1td 4" 32"
Vitara 1.6 8V 3" 31"
monterey 3.1td 32"


Na górę
Post: pn sie 12, 2013 11:18 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lis 19, 2012 9:07 pm
Posty: 255
Lokalizacja: Piastów
Zajebiście warto....
Warto bo miło że gość chce wogóle podjąć wyzwanie i to nie o kase tu chodzi..

_________________
Vitara Long 97 2,5 V6
Bagażnik
Szczupak na zapasie
Dalekosiężne Helki na kangurze
Lift 2 - Była

Jest Jeep Navy Club 92 lift 3,5 koło 31.


Na górę
Post: pn sie 12, 2013 11:39 pm 
Offline
3" - błotołaz

Rejestracja: czw mar 21, 2013 11:33 am
Posty: 504
Lokalizacja: Pruszków i okolice
dodam tylko że auto będzie przemalowywane.... już we własnym zakresie będziemy sobie rzeźbić z pędzlami w dłoni..... będzie 3 kolorowe moro. Białe zostaną słupki maska i atrapa przednia. Zderzaki niebawem pójdą w odstawkę. Będe spawał jakiś zderzaczek aby pozbyć się plastikowego ori zderzaka. Wracając do moro niva wyszła nam bardzo przyzwoicie. Załączam efekt naszej twórczości.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________

Grand vitara 2.5 v6 robi się
Pinin 5D 2.5" trepador 30" escape ewq-q9500
Były
Vitara 1.6 4" 30"
jeep XJ 4.0 3,5"
jeep XJ 2.1td 4" 32"
Vitara 1.6 8V 3" 31"
monterey 3.1td 32"


Na górę
Post: czw sie 22, 2013 10:14 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: śr lip 31, 2013 9:19 pm
Posty: 192
Lokalizacja: Gorlice
Silnik: 1,6 8v
Model: Cabrio JLX
Rok prod.: 1996
Za te pieniądze, moim skromnym zdaniem bardzo warto. Sam robię przy swojej Vitarce i nie wiedziałem co się zapowiada.

_________________
Vitara 1.6 8v LPG, CABRIO 1996r.


Na górę
Post: pn sie 26, 2013 2:22 pm 
Offline
0" - piaskownica

Rejestracja: śr sie 14, 2013 8:25 am
Posty: 2
Lokalizacja: URSUS
godles. Jak to taki porządny fachowiec to podaj na niego namiary może zechce zająć sie moją Vitarką Cabrio.


Na górę
Post: pn wrz 09, 2013 8:06 am 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lis 09, 2009 10:42 am
Posty: 142
Lokalizacja: Warka
Bardzo tanio. :)

W tej chwili robimy vitarkę z 99r . Miały byc tylko tylko tylne błotniki i progi . Po rozebraniu okazało sie że doszła: podloga, mocowania do ramy, przednie błotniki i rama :shock: . Na szczęście kolega ma normalne podejscie zdecydował się żeby robić wszystko.

Przy zastosowaniu zabezpieczeń typu fertan, epoksyd cena musi być wyższa :)

Ale parę ładnych lat spokoju :)

_________________
Obrazek


Na górę
Post: ndz wrz 22, 2013 5:54 pm 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt paź 09, 2012 7:24 pm
Posty: 22
Jeśli wytnie rudą do zera i zapoda blachę a NIE PIANKĘ :lol: (są agenci), nawet nie zważając na estetykę cena super
ja patrząc po swojej hiszpance bym się tego nie podjął za tą kasę :mrgreen:

_________________
Vitara "99
Simson "69
Civic "98
Panda "05


Na górę
Post: śr wrz 25, 2013 10:08 pm 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lis 04, 2009 9:02 pm
Posty: 779
Lokalizacja: Kozy\ Bielsko-Biała
dla mnie ta cena jest dosc normalna, ostatni gosciowi dosc mocno reaktywowalem vitke to z reparaturkami ( reparaturki progow, nadkoli tylnych i przednie blotniki) wyszlo w sumie z robota 1300. oczywiscie bez malowania. ale to wszystko zalezy od tego ilu jest takich ludzi w okolicy i czy mu zalezy. jednakze cena bardzo rozsadna

_________________
moja kochanka :)
1,6 8V mercedes 124 + dystans 2", focus + s1106,body lift 2", 31x10,5 R15, xtr 1200 speed syntetyk, hi-lift, LR tyl :)
niestety sprzedana.. :(


Na górę
Post: czw paź 03, 2013 8:55 pm 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: sob mar 30, 2013 10:17 am
Posty: 41
Lokalizacja: Jaworzno/ Śląsk
Ja w zeszłym tygodniu odebrałem viertarke od mechanika/blacharza, podłoga(12małych dziur), mocowania pasów, mocowania do budy, nadkola(plastikowe), zderzaki (stal+orginalny plastik na wierzch), wszystkie polibusza, progi o dziwo ok tylko uchwyty nakładek zeżarte więc zostały zdjęte,progi w kolorze nadwozia pomalowane, buda poszła go góry, do tego hak, nowe przewody hamulcowe, całość od spodu wypiaskowana, pomalowana i zakonserwowana, rama to samo(w ramie była jedna dziurka pod blachą) do tego nowe mocowania na podnośnik, a i jeszcze wyspawana ramka dachu i pomalowana...
Wszystko 3100zł.
Ps. + nowa instalacja do halogenów.

_________________
Suzuki Vitara 1.6 8V soft top BFG AT 205/75r15
seria prawie :P


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl