suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 11:12 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: śr sie 07, 2019 6:23 pm 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lis 10, 2010 11:03 am
Posty: 44
Witam. Mam taki problem i nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Otóż wyskoczył pancerz linki od dźwigni zmiany kierunku nawiewu (góra, góra/dół, dół, itd.). Wydaje mi się ze powinien być on przytrzymywany w gnieździe jakaś klamerką której nie mam. Mam vitare z 1996 i ma już ona nowa deskę rozdzielcza, a stelaż dźwigienek sterowania jest plastikowy. W necie trafiam tylko na nagrzewnice z przed 1996 które ten element maja stalowy. Czy ktoś z was ma w garażu wybebeszonych nagrzewnice i mógłby cyknąć fotkę jak ten pancerz ma być zamocowany?

Dodatkowo sprzedawca utrudnił mi robotę przyklejając gałkę suwaka wentylatora jakaś kropelka. Tak wiec zanim nie będę miał rozpoznania czego potrzebuje by zamocować ten pancerz i nowej gałki nie chce działać na siłę.

EDIT: Udało się, na szczęście vitara jest autem na tyle przemyślanym, że konsolę rozbiera się bezproblemowo. Obyło się bez zdejmowania gałki suwaka wentylatora bo przełącznik jest na zatrzasku i wypiąłem cały z podstawy dźwigienek nawiewów. Ową blaszka którą znalazłem wkłada się jednym końcem a drugim zatrzaskuje. W mojej nie wiadomo dlaczego zatrzask był dziwnie wygięty. Wyprostowałem ją, włożyłem na miejsce i trzyma się. Mam nadzieję, że nie wyskoczy :)
Musiało to być od dawna nie sprawne, po włączeniu nawiewu na kierowcę buchnęło kurzem, sierścią jakiegoś zwierza i innymi rzeczami zassanymi przez układ wentylacji.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl