suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest czw kwie 25, 2024 1:00 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: ndz cze 07, 2009 9:43 pm 
Offline
5" - nadszyszkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt sty 04, 2008 7:27 pm
Posty: 3382
Lokalizacja: Koleczkowo
może będę się powtarzał, ale nie daj się zrobić w trąbę - większość ubezpieczalni na dzień dobry daje zaniżoną wycenę i "zapomina" o VAT (jeśli chcesz kasę do ręki) - także zanim się zgodzisz, to pomyśl, czy aby na pewno nie będziesz stratny, czy wycena uwzględnia wszystko - można pisać reklamacje/odwołanie ;). Z drugiej jednak strony niektóre ubezpieczalnie potrafią od razu wycenić tak, że człowiek nie może się nacieszyć, że ma samochód rozbity :mrgreen: (raz mi się tak zdażyło - kasa do ręki była 3x większa niż kosztowała naprawa :mrgreen:)

.... a z tą linką ... cóż ... wstawiłeś całe auto, oddają zdemolowane i z urwaną linką ... ciąg przyczynowo skutkowy jest nieistotny - liczy się zniszczony samochód :|

Raz oddałem do bezgotówkowej naprawy i gościu oprócz pasa tylnego (bo mi zawsze w tył się wbijają :|) zrobił 2 błotnik gratis (blacharka + lakierowanie) + maskę (samo lakierowanie) za dodatkowe 100 zł, więc da się coś zagadać ;)

Powodzenia :!:

PS: na wschodzie też funkcjonuje słowo "falbanek"

_________________
była Vitara, teraz 2 inne Suzy w domu :)
... i skośnookie 4x4 innej marki :wink:


Na górę
Post: ndz cze 07, 2009 9:57 pm 
Offline
4" - błotny dziadek
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 27, 2008 4:26 pm
Posty: 2689
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: G16B
Model: Radzikone Edyszyn
Rok prod.: 1995
No nic, poinformuję o wszystkim na bieżąco, dzięki za przestrogi i informacje :D

Jeśli chodzi o ten warsztat, to oni po prostu specjalizują się w wydechach i tylko to robią.
Robią dobrze i tanio, to moje 3cie auto, które tam robię, a z rodziny już 6ste i nikomu nic wcześniej nie popsuli... :roll:

Cytuj:
(bo mi zawsze w tył się wbijają )

Co, Vitka ma dobre hamulce?
Jak już mi przód zrobią i będę potrzebować tylnego skrzynkowego, to Cię może podpytam o technikę jazdy... :mrgreen:

Pozdrawiam i pozostałym forumowiczom życzę braku takich problemów...

_________________
Futrzak->Vitka'89 ->Vitka'95->GV2000->Korozjara


Na górę
Post: śr cze 10, 2009 11:33 am 
Offline
4" - błotny dziadek
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 27, 2008 4:26 pm
Posty: 2689
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: G16B
Model: Radzikone Edyszyn
Rok prod.: 1995
No, auto odebrane.
Gość obfotografował, okazało się, że linka nie pęknięta, tylko spadła z widełek pedału sprzęgła :mrgreen:
Czekam na wycenę.
Pas przedni wyprostowany o drzewko, maska się już zamyka :wink:

Obrazek

Nie jest źle, chce tylko sprzedać tą rurkę i mam nadzieję, że z odszkodowania kupię i zamontuję sobie stalowy zderzak... A jak co zostanie to pomyślę, czy pas przedni robić, czy jakąś atrapę motać, czy w lift wszystko włożyć :lol:

_________________
Futrzak->Vitka'89 ->Vitka'95->GV2000->Korozjara


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl