suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 7:02 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: pn gru 10, 2018 9:35 pm 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: śr cze 24, 2015 7:09 pm
Posty: 12
Cześć,

Mam pytanie czy ma ktoś z was namiar na jakiegoś mechanika który zrobi remont dołu silnika 2.0 V6 w Krakowie lub okolicach?
Od dłuższego czasu się z tym gonie i jak już uda mi się po znajomych znaleść kogoś kto się podejmie roboty to albo terminy pół roczne, albo ktoś uważa to za silnik z marsa i nie chce sie go tykać. Na domiar złego, mechanik z którym byłem umówiony po 3 miesiącach stwiedził że jednak nie chce mu się tego robić. Ręce opadają. Silnik jest raczej ok, nie ma problemu z panewkami, nie bierze oleju, nie kopci, tylko sporo rzyga na zewnątrz na łączeniu skrzyni korbowej z blokiem silnika. Nie wiem czy to kwestia uszczelnienia czy może jakieś mikro pęknięcie. Czy ruszalibyście to czy może lepiej od razu skłaniać się ku swapowi na 2.5 V6. A jeżeli tak to ile u was wyszedł finansowo taki swap, silnik + robocizna. Chodzi oczywiscie o kwotę orientacyjną. Vitka od roku stoi w garażu i sie kurzy. Uszczelnienie chciałem zrobić przy okazji wymiany mostu na stalowy, niestety ze względu na brak czasu spowodowany wykańczaniem mieszkania całe lato tamat się odwlekał w nieskończoność. Jestem już na takim etapie, że kwestie finansowe zaczynają schodzić na drugą strone byle by auto w końcu wyjechało z garażu:P Czy ktoś z was ma kogoś godnego polecenia lub jakąś porade jak ugruźć temat tego wycieku? Z góry dziękuje!


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Venco i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl