suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 5:55 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: śr sie 25, 2021 10:53 am 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: ndz lut 24, 2019 9:33 am
Posty: 172
Silnik: 2.0 TD
Model: Vitara I Long
Rok prod.: 1997
je2bisty pisze:
Mam pytanie dotyczące silnika RF z mazdy. Otóż kupiłem GV 1 z uszkodzonym i rozebranym silnikiem, teraz zaczynam go powoli składać i mam problem, gdyż z bloku wystaję kawałek takiej rurki, jest to kanał olejowy. Na końcu tej rurki jest taki rowek jakby na oringa i nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy tam ma być oring czy nie. Może ktoś z Was miał do czynienia z tym silnikiem i będzie w stanie mi podpowiedzieć.


To powiem Ci nieźle się porwałeś, w częściach ten silnik jest dość drogi. Zrób zdjęcie o które miejsce Ci chodzi dokładnie to sprawdzę u siebie w Vitarze.


Na górę
Post: śr sie 25, 2021 7:29 pm 
Offline
0" - piaskownica

Rejestracja: czw lut 11, 2016 2:14 pm
Posty: 5
Silnik: 2.0 td RF
Model: Grand Vitara
Rok prod.: 1998
Dzięki kolego za odpowiedź, ale już sobie z tym poradziłem. Powoli składam wszystko do kupy i mam nadzieje że niedługo uda mi się uruchomić vitarę. Jeśli mógłbyś porobić zdjęcia komory silnika z obydwu stron i mi je podesłać to byłbym wdzięczny, bo nie do końca wiem jak niektóre części maja być zamontowane.


Na górę
Post: czw sie 26, 2021 8:35 am 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: ndz lut 24, 2019 9:33 am
Posty: 172
Silnik: 2.0 TD
Model: Vitara I Long
Rok prod.: 1997
je2bisty pisze:
Mam pytanie dotyczące silnika RF z mazdy. Otóż kupiłem GV 1 z uszkodzonym i rozebranym silnikiem, teraz zaczynam go powoli składać i mam problem, gdyż z bloku wystaję kawałek takiej rurki, jest to kanał olejowy. Na końcu tej rurki jest taki rowek jakby na oringa i nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy tam ma być oring czy nie. Może ktoś z Was miał do czynienia z tym silnikiem i będzie w stanie mi podpowiedzieć.


Daj znać na PW których elementów potrzebujesz konkretnie a porobię zdjęcia. :wink:


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl