suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 11:56 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: wt sty 08, 2008 5:18 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: pn wrz 10, 2007 11:27 am
Posty: 181
Jak w temacie wszystko rozchodzi sie o taka smieszna rureczke ktora zardzewiała i zrobiły sie w niej dziurki ... nawet nie chce wnikac w jaki sposob .. ale stało sie... jadac sobie (spokojnie) ulicami wroclawia zauwazyłem nagly wzrost tempeartury silnika .. wiec grzecznie zjechałem na bok otwieram maske i patrze wszystko zarzygane płynem o dziwo podczas jazdy nie widziałem zadnej pary unoszacej sie spod silnika :/ po wstepnych ogledzinach ktore trwały ponad godzine dodam ze było ciemno i zimno :lol: udało sie znalesc usterke niestety nie do naprawienia na miejscu :/ a usterka wyglada tak .... jak na zdjeciach rurka ktora idzie ze zdjecia nr 1 jak prowadzi strzałka zardzewiała w miejscu pokazanym na zdjeciu nr 3 i tamtedy wycieka płyn .. teraz pytanie jak sie do tego zabrac czy ktos wymieniał kiedys w sowjej vitarce ta częsc ?? najbardziej obawiam sie ze bede musiał odkrecic kolektor ssący zby sie do tego dostac a to moze wiązac sie z ukreceniem kilku srob bo jak wiemy jednak te 18 lat robi sporo z autem :/ czekam na jakies zbawienie pozdrawiam

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Tytuł:
Post: śr sty 09, 2008 5:06 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lip 02, 2007 5:04 pm
Posty: 325
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Witam!
Ja jeszcze nie miałem problemu z tą rurką, ale wszystko przede mną…
:D
Jeśli chodzi o zrywanie śrubek w częściach aluminiowych, to wiem że przed próbą odkręcania należy dobrze postukać w nie młotkiem.

Na pewno z rurką nie będziesz miał problemu, i kupisz taką na szrocie.
Albo ktoś Ci wylutuje...
:D
Pozdrawiam i Powodzenia!

_________________
Ludzie dzielą się na czystych i szczęśliwych!


Na górę
 Tytuł:
Post: czw sty 10, 2008 12:22 am 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: pn wrz 10, 2007 11:27 am
Posty: 181
ufff juz po wszystkim dzien spedzony w garazu i zrobione okazało sie ze tak naprawde ta usterka nie jest tak starszna na poczatku myslałem ze Kitajce nie przemysleli tego i bedzie trzeba wszystko odrecac co najgorsze bałem sie o ten KOlektor :/ i rwanie srobek ale jak mowisz zazwyczaj drobne stukanie troszke Wd40 i czasem i inne metody pomagaja 8) rureczke udało sie wyjac bez problemu wystacrzyło odkrecic jedna srobke ktora stabilizuje ta rurke i nie pozwala sie jej wyczepic z pompy dobrze ze w pore to zauwazyłem bo juz konczyły mi sie pomysły co zrobic zeby ją wyjac .. jak została wyjeta i przeczyszczona druciakiem okazało sie ze to solidna dziura :/ wiec lutowanie odpadało ( a zbytnio nie miałem czasu jechac na szrot i szukac chociaz chłopaki z wrocławskiego 4x4 pewnie by cos tam mieli pod reka ) tak wiec narazie migomat musiał starczyc i odpowiednie zabezpieczenie przed dalsza korozja :) :lol: :lol:
temat mozna zamknac :P pozdrawiam :)

_________________
Vitarka 1.6 SideKick - 90r


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl