suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 10:46 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3
Autor Wiadomość
Post: pn lut 06, 2012 6:45 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt sty 30, 2007 12:05 am
Posty: 132
Lokalizacja: Mszana Dolna
vaiker pisze:
gdzie dostales pompe i po ile ?

W suzuki-czesci.pl za niecałe 120zł w sklepach jak pytałem to były droższe 180-350zł.

[url][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/598s.jpg/]Obrazek[/url]

Uploaded with ImageShack.us[/url]
to orginalny łańcuch?

_________________
GVI 2.0, zawias +4", 235/70r16


Na górę
Post: wt paź 18, 2022 7:33 am 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: sob mar 10, 2018 12:43 pm
Posty: 274
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: H20A
Model: Vitara Long
Rok prod.: 1998
vaiker pisze:
od calej operacji zrobione 6 tys km, nie zadymil ANI RAZU, olej ubywa ale to dlatego ze mam gdzies nieszczelnosc na pokrywie, osiagnal pewien poziom na bagnecie i tak juz zostal, zaworek zwrotny o ktorym mowisz ma czesto wplyw, jesli nie dziala i popuszcza to moze Ci zasysac olej, tak mialem w bordowej, po rozkreceniu zaworku, przeczyszczeniu, nakrepowaniu sprezynek i ponownym poskladaniu pomoglo, w srebrnej nie pomoglo, dopiero wymycie w benzynie i karcherem pokryw zaworow ( czyli odm) i wymianie rozrzadu wszystko sie uspokoilo....



Wiem, że stary wątek, ale dziękuje autorowi tego tekstu za pomoc. Bardzo mi pomógł, bo już chciałem zmieniać silnik na H25A :P Ale nie, jeszcze nie czas, zrobiłem jak kolega, czyli mycie pokrywy zaworów i wymieniłem zaworek odmy i mam nadzieję, że już będzie dobrze, bo z odpiętą odmą nic nie dymił. Z pokrywy zaworów dużo zalegającego oleju się wylało. Także jak widać nie zawsze dymienie olejem jest z winy zużycia/uszkodzenia silnika.

_________________
———————————————————–—
Vitara Long H20A automat 1998


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl