suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 8:11 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: śr gru 28, 2016 5:54 pm 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt gru 27, 2016 10:14 pm
Posty: 83
Silnik: 1,6
Model: CABRIO 1,6 8V
Rok prod.: 1994
Witam wszystkich! Jestem nowy na forum i Świeżakiem w temacie Vitar. Zakupiłem niedawno Vitarę 94r 1,6 8V, poprzedni właściciel założył do niej przedni most z GV (sterowany pneumatycznie), Przy okazji ostatniej kąpieli w bagnie zmieliłem satelitę i rozwaliłem mechanizm załączający napęd (ten obok membrany). Moje pytanie do bardziej doświadczonych kolegów czy mogę przełożyć bebechy z zwykłej vitary do obudowy z GV (czyli tej co mam) czy będzie wszystko pasowało czy jednak szukać całego mostu (nie chcę już z GV ponieważ denerwuje mnie załączanie napędu pierwsze lewarkiem a później jeszcze pompowanie mostu).

Z góry dziękuję za pomoc ;)

_________________
--
--
Prowadzę sklep z lakierami- potrzebujesz technicznej pomocy pisz śmiało. W naszej ofercie lakiery przemysłowe-samochodowe-meblowe i wszystko co do lakiernictwa potrzebne. Dla forumowiczów ceny specjalne :D
--
--


Na górę
 
Post: śr gru 28, 2016 7:42 pm 
Offline
1" - młody upalacz

Rejestracja: sob lip 18, 2015 8:40 pm
Posty: 40
Witam bedzie pasowało bo obudowy mostu przednie w vitarach i grand sa takie same tylko różnica jest aluminiowa=stalowa spokojnie możesz założyć kosz z vitary lub z samurai 1.3 tylni most bardzo mocny ja mam obudowę z granda i kosz samiego a wlot powietrza w obudowie mam zaslepiony pozdrawiam miłego motania


Na górę
 
Post: śr gru 28, 2016 8:05 pm 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt gru 27, 2016 10:14 pm
Posty: 83
Silnik: 1,6
Model: CABRIO 1,6 8V
Rok prod.: 1994
dzięki wielkie, bardzo mi pomogłeś :) wlot powietrza to masz na myśli wlot ciśnienia do sterowania oryginalnym załączaniem napędu z GV?
Czyli kosz z tylnego mostu z Samuraia pasuje plug&play do przedniego mostu z Vitary? półosie takie same? (ilość zębów i średnica)

_________________
--
--
Prowadzę sklep z lakierami- potrzebujesz technicznej pomocy pisz śmiało. W naszej ofercie lakiery przemysłowe-samochodowe-meblowe i wszystko co do lakiernictwa potrzebne. Dla forumowiczów ceny specjalne :D
--
--


Na górę
 
Post: śr gru 28, 2016 11:37 pm 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob sie 28, 2010 3:59 pm
Posty: 2334
Lokalizacja: Szczawa; małopolskie
Silnik: 2.0 J20A VVT
Model: Grand Vitara II
Rok prod.: 2008
Temat z koszem samca poruszany miedzy innym w tym pod forum czyli "Układ napędowy"
Szukajcie a znajdziecie :wink:
Zamykam.

_________________
GV II 2.0 i automat.


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl