suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 12:25 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: BLOS w 8V
Post: wt kwie 07, 2015 11:59 am 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt maja 06, 2014 11:47 am
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
Niewiele jest informacji o Blosie na forum, więc dorzucę swoje 5 groszy, może się komuś przyda :mrgreen:

Jak kupiłem Vitarkę, to był w niej założony gaz oparty o mikser wciśnięty bezpośrednio nad przepustnicą, w aluminiowym dolocie ( w poziomie). Nie za bardzo to chciało jeździć ani na gazie, a tym bardziej na benzynie. Za mała średnica miksera powodowała zalewanie na benzynie i jej ogromne spalanie, a na gazie po depnięciu w pedał była spora "turbo dziura :lol: ". Przy spokojnej jeździe w trasie ( 80km/h) spalał 10l LPG. W mieście do 15l. Założyłem BOLSA. Chodzi super i na benzynie i na gazie. Praktycznie nie czuję różnicy na którym paliwie jadę, żadnych "dziur", zalewania itp. Spalanie natomiast nie zmieniło się zupełnie... zazwyczaj wychodzi 12,5l/100km przy jeździe bez korków, ale w mieście i odrobinę poza.
Silnik 8v, automat, opony 255/60/15 AT.
Blos to trochę już archaiczny wynalazek i chwilę mi zajęło znalezienie warsztatu w Warszawie, który by to ogarniał ( a zwłaszcza jego regulację).

Jednym słowem polecam, jednak trochę to kosztuje - 500zł zapłaciłem za Blosa z montażem i regulacją. Używki ponoć nie warto dotykać.

_________________
Królewskie rządzi


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl