suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 9:28 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3
Autor Wiadomość
Post: wt wrz 23, 2014 10:12 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 30, 2013 4:58 pm
Posty: 143
luk_1313 pisze:
Panowie odgrzewam temat bo nigdzie nie mogę znaleźć gdzie znajduje się bezpiecznik pompy paliwa, ewentualnie przekaźnik? Mam problem bo leje mi wtryskiwacz i na jakis czas chciałem odłączać pompe po odpaleniu i przełaczeniu na gaz dopóki nie dobiorę się do wtrysków. Autko to sidekick 1,6 16. Proszę o podpowiedzi gdzie mogę najłatwiej się wpiąć.


bezpiecznik to nie wiem... ale przekażnik jest nad skrzynką bezpieczników... (trzeba ją wykręcić) śa dwa , od pompy to ten co ma dwa rózowe kable.. one dają pompie prądzik.. możesz je znaleźć też ( te kable) za tylnią lampą po stronie kierwocy

jak nie jesteś pewien, odpal auto na benzynce i wyciągnij przekaxnik, to zgaśnie... przekaźnik ten też cyka na chwile po przekręceniu stacyjnki na 2ugi poziom - wtedy też słychac pompe paliwa...

_________________
_______________________
JLX 1,6 8V 1991 rozpadl sie
XL7 2,7 24V 2003 2wd emerika


Na górę
Post: wt wrz 23, 2014 10:22 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 30, 2013 4:58 pm
Posty: 143
lenny pisze:
koledzy powiedzcie mi gdzie jest filtr paliwa w Geo Tracker szukam i nie mogę dojsc,jest jedna puszka z której idą dwa przewody góra a od spodu jest odpowietrzenie.Nie mam pojęcia co to za pucha i nie rozkrecalem tego ale filtr co kupilem na pewno tam nie będzie pasować.



to jest skraplacz oprarów ,, podobno w nim też wymienia sie bebechy... a filtr paliwa jest przy baku, i na pompie... na pompie stały.. ten przy baku wymienny polecam przenieść do komoy silnika, mniej roboty przy zmianie....

_________________
_______________________
JLX 1,6 8V 1991 rozpadl sie
XL7 2,7 24V 2003 2wd emerika


Na górę
Post: śr wrz 24, 2014 10:29 am 
Offline
3" - błotołaz

Rejestracja: czw sty 22, 2009 4:05 pm
Posty: 1145
Lokalizacja: wawa
Kierowca Bombowca pisze:
lenny pisze:
koledzy powiedzcie mi gdzie jest filtr paliwa w Geo Tracker szukam i nie mogę dojsc,jest jedna puszka z której idą dwa przewody góra a od spodu jest odpowietrzenie.Nie mam pojęcia co to za pucha i nie rozkrecalem tego ale filtr co kupilem na pewno tam nie będzie pasować.



to jest skraplacz oprarów ,, podobno w nim też wymienia sie bebechy...

To jest pochłaniacz oparów i nie wymienia się w nim bebechów.


Na górę
Post: czw sie 11, 2016 9:52 am 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz paź 25, 2009 11:25 pm
Posty: 274
Ja znalazłem coś takiego,
samemu nie używałem, ale może się komuś przyda: http://allegro.pl/wylacznik-pompy-paliw ... 39193.html

_________________
BYŁA: Vitara Long V6, 95r LPG, Zawieszenie, zderzaki Hunter


Na górę
Post: czw sie 11, 2016 9:20 pm 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 27, 2012 11:06 am
Posty: 583
Lokalizacja: Łańcut / Rzeszów
marcin pisze:
Ja znalazłem coś takiego,
samemu nie używałem, ale może się komuś przyda: http://allegro.pl/wylacznik-pompy-paliw ... 39193.html

Hm i faktycznie, tak jak piszą, na pewno nie szkodzi wtryskiwaczom, że paliwo nie będzie płynęło przez listwę?
Bo powstrzymywało mnie to przez dorobieniem sobie wyłącznika... Pompkę mam zmienioną na zewnętrzną i niepotrzebnie wyje mi coś pod samochodem o-)


Na górę
Post: czw sie 11, 2016 9:26 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz paź 25, 2009 11:25 pm
Posty: 274
Ja się nie znam,
ale sporo osób twierdzi, że jeździ tak wiele dziesiątek tyś. km i wszystko ok.
A nie widziałem w internecie tematu pod tytułem "jeździłem tak i mi się zepsuło".
Ci co piszą negatywnie na ten temat znają to tylko ze słyszenia, a przynajmniej mam takie wrażenie.

_________________
BYŁA: Vitara Long V6, 95r LPG, Zawieszenie, zderzaki Hunter


Na górę
Post: pt sie 12, 2016 8:28 am 
Offline
3" - błotołaz
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 27, 2012 11:06 am
Posty: 583
Lokalizacja: Łańcut / Rzeszów
U mnie, ktoś zaślepił regulator ciśnienia paliwa a za tym, powrót benzyny do baku i co ciekawe to działało. Aż po 2,5roku od założeniu przezemnie gazu zdechła pompka (dawała już tylko coś koło 0,5bara zamiast coś koło 3) i wtryski właśnie były do wymiany. Na nowej pompie i dalej zaślepionym powrocie działało, ale przelewały bo śmierdziało benzyną, z dobrym regulatorem nie działało, wymiana listwy pomogła.
Więc w sumie nie wiem co dokładnie je zabiło.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl