suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 8:39 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: śr gru 13, 2017 11:37 am 
Offline
3" - błotołaz

Rejestracja: czw sty 22, 2009 4:05 pm
Posty: 1145
Lokalizacja: wawa
monyliza pisze:
. Problem tylko czy piny odpowiadają tak samo jak w Baleno 1,8?


Baleno 1.8 ma przynajmniej dwa typy komputera (z wewnętrznym modułem zapłonowym do cewek trzypinowych i zewnętrznym do cewek dwupinowych).
W sytuacjach jak opisana, najrozsądniejsze jest wyprucie wszystkiego i wsadzenie jakiegoś uniwersalnego sterownika silnika.


Na górę
Post: śr gru 13, 2017 12:41 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn cze 02, 2014 7:48 pm
Posty: 162
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: J18A
Model: JLX
Rok prod.: 1992
Dwa a może i więcej. Gdybym nie mieszkał na dwa domy to pokazał bym dziś te wszystkie graty. W piątek lub sobotę wkleję i pokażę czym się one różnią.W nowych modelach po 2000 roku ECU ma trzy rzędy pinów i silnik ma dodatkowy czujnik na wale.
No i drugą lambdę. Pstryknę kilka fot dla porównania. Że to takie szopki wyszły więcej tych egzotycznych silników nie będę polecał. Przyjdzie weekend to będę myślał. Na razie to muszę z powrotem LPG zamontować i powiercić nowe otwory gdyż wspawałem nową pakę.
Edit:
No i pipa.
Na tej stronce co podał danthe jest rocznik 1997 gdzie ECU ma wtyczki trzyrzędowe.
Mój ma dwurzędowe wtyczki i jest z 1996. A już myślałem że powstanie nowa wiązka. Wtyczek w zanadrzu wiadro.
No cóż trza albo dać parę złoty za wycięcie immo lub kupić za te same pieniądze cały zestaw. Coś czuje że do świąt nici z próbnej jazdy.
Edit:
Tu coś mam. http://www.fixkick.com/ECU/1996/Full96% ... -power.pdf i co nieco jeszcze tu http://www.fixkick.com/one-point-eight.html
Patrząc na schemacik to nic a nic się nie pokrywa. Trzeba albo dorwać wiązkę albo zrobić ją od nowa.


Na górę
Post: sob mar 31, 2018 2:46 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn cze 02, 2014 7:48 pm
Posty: 162
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: J18A
Model: JLX
Rok prod.: 1992
Przepraszam że post pod postem.
Temat zamknięty.
Opanowałem pozbycie się immobilizara z mojego autka.
Zastosowałem emulator od CarLabimmo. Sam emulator nic nie da. Trzeba dokonać zmian w pamięci sterownika. A więc powracam do starej oryginalnej stacyjki gdyż ta z Baleno wygląda jak pół h..a w cieście.

A tu jeszcze fotki jak to wygląda.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl