suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest pt kwie 19, 2024 4:00 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 8
Autor Wiadomość
Post: pn lip 27, 2020 7:08 am 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn wrz 11, 2017 10:21 pm
Posty: 222
Lokalizacja: Radom
Model: GVI
Rok prod.: 2005
Dziękuję za opinię, Saharę również miałem i byłem bardzo zadowolony, znowu nie chciałbym się cofać w rozwoju i założyć czegoś co się gorzej będzie spisywało w terenie niż poprzednia opona, za Cooperem przemawiają jeszcze do mnie mocne boki, chociaż nie słyszałem by ktoś rozerwał boki w Insie... Hałas na asfalcie to też sprawa drugorzędna, nie po to kupujemy MT żeby marudzić na hałas :mrgreen:


Na górę
Post: wt lip 28, 2020 8:11 am 
Offline
5" - nadszyszkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob kwie 21, 2007 1:35 pm
Posty: 4769
Lokalizacja: Wrocław
Silnik: LPG16B
kwiatek.pl pisze:
Witam.
Czy ktoś z użytkowników bieżnika typu SAHARA przesiadł się na bieżnik typu RISKO lub STT PRO?
Interesuje mnie kwestia głośności na asfalcie i zachowanie w mokrym terenie w odniesieniu do tych 3 bieżników.
Z góry dzięki za opinie...

Co do jazdy w błocie to Risko i STT PRO będą minimalnie lepsze od Sahary (Większe odstępy między kostkami, lepiej się oczyszczają) i lepiej wyjeżdżają z kolein od Sahary.
W piasku i na śniegu lepsza Sahara.
Na asfalcie, jak na eMTeki, wszystkie trzy dają radę. STT PRO będzie najgłośniejsza. Risko najcichsza.
Jak byłeś zadowolony z Sahary to na pewno nie zawiedziesz się na Risko. To naprawdę agresywna opona.
PS.
Risko to MT z bieżnikiem na wzór BFG KM2 ale w praktyce, nie ma z nią nic wspólnego(foto poniżej). BFG KM2 to ATek w porównaniu do Risko.
Teraz zamiennie jeżdżę na STT PRO oraz BFG KM3 i niestety KM3 nie poprawiło się względem KM2 i jest nadal baaardzo kiepskim MT w błoto. Porównywalna z ATekiem ST MAXX :lol:
ObrazekObrazek

_________________
PS.
Przerabiasz lub podnosisz swoją Vitarę I lub Grand Vitarę I ?
Masz to w planie?
Zajrzyj na https://radzikone.pl - Zestawy i części do liftu, opony, wyciągarki i wiele innych !


Na górę
Post: wt lip 28, 2020 5:55 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik

Rejestracja: ndz lut 24, 2019 9:33 am
Posty: 172
Silnik: 2.0 TD
Model: Vitara I Long
Rok prod.: 1997
Radzik, w ofercie masz Risko 31" na felgę 15". Ale jak bym nie liczył to 770mm średnicy to 30,3" a nie 31". Chyba, że coś przeoczyłem? Są Risko w większych rozmiarach?


Na górę
Post: wt lip 28, 2020 9:46 pm 
Offline
2" - starszy bagiennik
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn cze 13, 2011 7:21 pm
Posty: 373
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Silnik: 1.6 8v
Model: Blaszak 3D
Rok prod.: 1994
d3mox pisze:
Radzik, w ofercie masz Risko 31" na felgę 15". Ale jak bym nie liczył to 770mm średnicy to 30,3" a nie 31". Chyba, że coś przeoczyłem? Są Risko w większych rozmiarach?


Zwykle katalogowe 31'' nigdy nie odpowiada rzeczywistym 31'' :wink:
Obrazek

_________________

Jest: Pimpuś - Vitara 3d 94' 1.6 8v, lift 4'', Bodylift 2'', Silverstone MT-117 33''
Była: Showtime - Vitara Long '94 1.6 16v LPG, Lift 2'', Bodylift 3'', BF Goodrich MT 31'', i winda na przedzie - umarła rdzawą śmiercią


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 8

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl